“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOWCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Grosgrain , Width: : 7/8": Material: : Polyester , Color: : Pink ,

5 Yards 7//8/" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW
5 Yards 7//8/" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW
5 Yards 7//8/" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW
5 Yards 7//8/" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW

Florida State Seminoles NCAA Polo Stripe Design Fabric-$9.49/yard, East of India Christmas Stickers Red Let it Snow Snowflake x 40 Round Xmas, Gingham Stars Quilt Pattern Pieced HH, Vintage Swiss Brand "I've Got What You Want" Washable Embroidered Sew On Patch. Gürtelschnalle Schließe Schnalle Verschluss 3 cm silber NEU rostfrei #184.2#, Wohndecke mit Einfassband 150 x 200 cm schwarz grau gemustert Kuschel Decke Sofa, 8 Bright Gold Swarovski Crystal 5810 Pearl Beads 10MM, Iron on Oak Real Wood Veneer Stair Stringer/String 4200mm x 250mm. L`OCCITANE ADVENTSKALENDER 2017 GIFT THE LIGHT OF PROVENCE NEU & OVP RAR. Oklahoma Sooners rhinestone glitter bling shirt XS S M L XL XXL 1X 2X 3X 4X 5X, TORONTO BLUE JAYS TRIO AMERICAN BASEBALL MIX EDIBLE STAND UP WAFER CAKE TOPPERS, MICRO MINI Tiny Round Dress It Up Green Doll Sewing Quilting Craft Buttons IVY, Fahne Flagge Vanuatu 30 x 45 cm. Navy Buffalo Aztec Trendy Boho Tribal Fabric Printed by Spoonflower BTY. VELCRO Hook and loop ONE-WRAP® double sided Strapping 10mm x 10 metres in pink. Sizzix 657188 Bigz Die By Tim Holtz 5.5"X6"-Tiny Tabs & Tags. NEW HELLO KITTY FLOWER SHAPED PLUSH RUG Kid's Bathroom Bedroom Pink. Lot 15 Serviettes en papier Paris Pâtisserie Tour Eiffel Decoupage Collage Decop.12 Candy Maze Games Party Favor Prize carnival circus School, Acoustic Guitar Metal Craft Sewing Novelty Buttons Set of 4 Strings. Focus Birch Counter Top Block 1 3/4" Thick, Swarovski vintage ds&co 10cm de mosaique à coller turquoise, 5 graines de PLANTE POPCORN N100 PEANUT BUTTER CASSIA SEEDS Senna didymobotrya. 20x Tibetan Silver Alloy Rectangle With Word Blessed Pendants Mini Charms 8x21mm, 'Sleepy Baby' Birth Sampler Counted Cross Stitch pattern chart BOY or GIRL. PCS SMALL BULK DENTALIUM APRINUM TUSK SHELLS 1 LB #7165S 4000. Woven Plaid Red and Yellow by the YD 2 Yds Available 100% Cotton Vintage Fabric, Cotton Rich Sewing Dress Fabric Kent 2 Classic Gingham Fabric Navy,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW

Brand: : Official EVERTON FC licensed merchandise: Pattern: : No Pattern. Alle definities van de staat bekijken : Trouser Size: :. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. PEANUTS Snoopy's Christmas Dance Party SOUND & MOTION TABLE DECORATION NEWHuis. Alle definities van de staat bekijken : Kompatibles Produkt: : Kaffeemaschine, LEGO Character: : Chicken: MPN: : Does not apply, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. To A Lovely Mummy On Your Birthday Card Lovely VerseHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). PlatformHeight: : 1cm: ean: : Does Not Apply, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Placement on Vehicle: : Camshaft Cover. Paraserbatoio per kawasaki Z900 effetto carbonio, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Features: : Tuner: MPN: : Does Not Apply, Graphic Print: : Yes: Modification Description: : Please let us know if you wish to modify design/colour. Alle definities van de staat bekijken : Exact Material: : Polyester. Sleeve Length: : Short Sleeve: Material: : Cotton Blend, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Frenkit, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW

5 Yards 7/8" PINK BREAST CANCER AWARENESS RIBBONS GROSGRAIN Ribbon 4 HAIRBOW, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp