“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEUCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Nein , Verpackungseinheit: : Einzelne: Besonderheiten: : Grobe Zähne, Teilbar , Produktart: : Motorrad Reißverschlüsse: Marke: : Faden & Co , Modifizierter Artikel: : Nein: Länge:: : 80 cm , Zahmaterial: : Kunstoff Grob: Funktionalität: : Teilbar , Passend für: : für Jacken: Reißverschlüsse:: : Grobe Zähne , Farbe: : Grün: Stil: : Grob , EAN: : Nicht zutreffend , 。

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU
Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU
Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU
Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU

We R Memory Keepers Euro Hook Power Hole Punch. COLOURFUL FLYING BUTTERFLIES cross stitch kit 14 ct size 32 x 43 cm JOY SUNDAY. 8MM LAVENDER JASPER GEMSTONE FLAT ROUND CIRCLE COIN 8MM LOOSE BEADS 7.5". Simplicity American Sewing Guild Misses Wrap Dress-6-8-10-12-14, Reusable Shamrock Airbrush Painting Stencil Sign Wall Door Floor Pavement Crate, Sequins Lace Geometric Designer Nefertiti Stretch Sequins power mesh Lace 50". Grey penguin and umbrella print cotton/elastane knit Fabric jersey fabric, Sony A Auto Focus And E Mount Mirrorless Camera Lens Adapter Ring,NEX-5T,6,7 Fit. 1 yard White Satin Silver metal hook eye tape BTY Corset Closure Gothic 1" wide. Manta Tipo Cola De Sirena Para Niñas Cobija Hecha De Tela De Alta Calidad.superwash merino yarn Chocolate 30% OFF! :Rialto Chunky #04: Debbie Bliss, DOG MEMORIAL PLAQUE HANDMADE WOODEN IN MEMORY SIGN GERMAN SHEPHERD MEMORIAL SIGN, BLACK METALLIC Mirror Foil Lycra Spandex 2 Way Stretch Fabric Material 150cm 60", 25/50/100pcs Latex Plain Balloons 10" Helium Baloon for Birthday Wedding Party, Quilt Pattern MINI MUFFET Jelly Roll Friendly AMERICAN JANE Ducks in a Row. BRAND NEW X5 PREMIUM LUXURY FANCY ENVELOPES FOR ANY OCCASION, Vintage Ethnic African Tribal Clay Beads Black White 12 pcs, DEER CHILDREN FURNITURE DECALS SHABBY CHIC IMAGE TRANSFER VINTAGE LABELS STICKER. Tesa's Most Advanced High Heat Harness Tape 51036 Mercedes BMW Audi VW, 24 X BIRTHDAY AGE 16 BLACK GOLD CUPCAKE TOPPERS PRINTED ON EDIBLE ICING CC0516,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU

tempt'd BY WACOAL WRAP STAR THONG PANTIES NYLON + LACE 976143 443 AQUAKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Form: : Birnenform: Lichtfarbe: : warmweiß, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Produktart: : Aufkleber: Farbe: : Siehe Abbildung, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. KACES RB107CASE Hand Bell CaseMuziekinstrumenten, Alle definities van de staat bekijken : Color De Los Cristales: : Fumar, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mintex. Länge: : Regular: Kollektion: : Ganzjährig. Staat:: Nieuw met defecten: Een gloednieuw, HKS 200mm Filter Replacement - Green 70001-AK022Auto. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Besonderheiten: : Vegan, Material: : Glass: Featured Refinements: : 11/0 Seed Beads, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU

Motorrad Reissverschlüsse 80 cm Teilbar Grob Nummer 8 Robust Jacke Grün NEU, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Ritssluitingen

Telefon

Whatsapp