“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca

ca. 38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Perlen , Stil: : Natur: Form: : Rund , Zustand: : Neu: Größe: : 8-10 mm , Stein: : Jaspis: Farbe: : Mehrfarbig , Marke: : Markenlos: Stückzahl: : ca. 38 , Verkaufsform: : Strang: Art: : Perle , Oberfläche: : marmoriert: Material: : Halbedelstein , EAN: : Nicht zutreffend , 。

38 /"Picasso/" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca
38 /"Picasso/" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca
38 /"Picasso/" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca

38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca

4 Yellow pencil charms resin PT157. Peach Pink 6" Bullion Fringe Trim Victorian Lace By The Yard. CANON T-50 T-70 T-90 Set of Repair & Instruction Manuals on CD :o. santa stockings 100 % cotton CHRISTMAS FABRICS per 1/2 metre/ fat quarter stars. Patons Fab Big 100% Acrylic Super Chunky Knit Yarn Craft Wool Crochet 200g Ball, Multi-Purpose 3 Airbrush & Air Compressor Kit Siphon Feed Hobby Tattoo Nail Cake, All Sizes Butterick Patterns B5736 See & Sew Easy Misses Top. Spinrite Acrylic One Pound Yarn-azure Yarnazure Aran Wool Big Balls Caron. Pokemon Friends #4-8x10 Iron on Transfer, 16MM BLUE TIGER EYE GEMSTONE HAWK EYE GRADE A ROUND LOOSE BEADS 7.5", Peacock Animals A4 Mylar Reusable Stencil Airbrush Painting Art Craft DIY, 5280be 5 ausgefallene hellbraune Kunststoff Knöpfe wie Häkel Blume. Lot Mix de 100 Perles Ovales en Bois Peintes et Dessinées 9 x 17mm, 50 SHEETS OF CARAMEL BROWN A4 SMOOTH CARD 160gsm CRAFT MODEL PRINTER COPIER c/f.PK 3 TO HAVE AND TO HOLD EMBELLISHMENT TOPPERS FOR CARDS. Cityscapes New York City Liberty Scenic Cotton Fabric Kanvas Studio By The Yard. Spring Time Colour Wall Board Display Border Corrugated Card Roll Edging 3 Pack, D2934 Pembrook Onyx Black White Houndstooth Plaid Fabric, 10 Cateye Cabochons in grasgrün 12 mm. laverslace Quality Gold Leaf Wide Tulle Lace Trim 5.25"/13 cm Sewing. Quality Soft Textured Gold Velvet Velour Upholstery Curtains Furnishing Fabric. Cupcake chocolate orange cover 9 cms Cake toy KNITTING PATTERN,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Anlass: : Freizeit, Wasserbedarf: : Mittel: Material: : Aluminium, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, WANDBILDER XXL BILDER Abstrakt Blume VLIES LEINWAND BILD KUNSTDRUCK 200312P, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Silicone, Color: : Black: Country/Region of Manufacture: : China. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Produktart: : Backblech: Herstellernummer: : 00680615. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Theme: : Harry Potter: Pattern: : Logo, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DIY-KAREN Handmade, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fender. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Farah, 6 Pack Metallic Green Plastic St Patrick's Day Irish Leprechaun Bowler Beer Hat Kleding en accessoires, Country/Region of Manufacture: : United States: Style: : Pendant, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca

38 "Picasso" Jaspis Perlen Halbedelstein rund 8-10mm nenad-design E182 ca, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp