“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket

Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket, 100% cotton, 85x115 cm UK-B786Baby, Beddengoed voor baby's, Dekens !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 003.640.43 , Brand: : IKEA: Material: : 100% Cotton , Type: : Blankets: EAN: : Does not apply , 。

100/% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket
100/% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket
100/% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket
100/% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket
100/% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket

100% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket

Crawl Walk Cheer Sparkle Pom Pom Cute Baby Girl Clothes Onesies Bodysuit. Embroidered personalized free newborn boy Teddy bear baby white/ blue shawl. 50 SILVER TONE 3-SHAPE CONNECTORS CLASPS USE INSTEAD OF JUMP/SPLIT RINGS, New Infant/Toddler Girls Canvas Embroidered Tennis Shoes 4-8, DISNEY Really Cute Mickey Mouse Blue Bodysuit NWT. Heat Transfer Vinyl 10" x 1 Foot Iron on :. Silicone Personalised Dummy Clip Baby Boy Christening Blue Grey Crochet Ball. Matsui M155TC Genuine Microwave Glass Plate Turntable. BABY GAP GIRL JUNK FOOD SUPERHERO TULLE DRESS 2T 18-24m, Cool Bomb Auto Car Window Bumper Vinyl Decal Graphics Fun Gift USA, BUGGY BAG HOOKS/Clips Fit Babystyle Oyster Oyster 2 Max Pushchair Stroller. TALKING TABLES Party Porcelain Gold Festive Garland Reindeer & Stars 2.5m. Grab & Splash Boats Oball, L008 Moon Space Earth Planets Boys Bedroom Blue Wall Decal Poster 3D Art Sticker, BABY BOY,GIRL Mr Bean Rowan Atkinson VEST,BABYGROW,ROMPER,BODYSUIT,gift,shower.Leonardo Vincent Van Gogh Sunflowers Cup & Saucer Set Bone China New Gift Boxed. NEW Baby Boy Batman Bib with Cape, Fuel Pump fit John Deere X320 X324 X330 X340 X360 X465 X500 X530 X534 X890 Mower. Plain T Shirts Baby Toddler 100% Cotton Kids Tee Shirt Maddins 6-30 months New. STEIFF Strumpfhose weiss mit rosa Pünktchen Gr 62-92 NEU, Light Grey For-Your-Little-One Fur Hood Trim Pram Compatible On Bebecar, 30pcs Turquoise & Cream Czech Glass Round Melon Beads 5mm GB582, CHOOSEEN 2020 Upgraded Digital Medical Infrared Forehead Ear Thermometer. New Baby Toddler Boys Blue Knickers Vintage Suit Set Outfit Easter Christmas BBB, Silver Stars Airwrap Mesh Cot Protector 2 Sided Crib/Cot/Cotbed Bumpers,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Collier Doré Tres Long Perle Blanc Leger Class Mariage Retro QT11Sieraden en horloges, Adjustment Type: : Strapback: Material: : 100% Cotton, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Produktart: : LEDs: Herstellernummer: : nicht zutreffend, 5 mm): Präzise Produktart: : Landschaft. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 5410508201475. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Country/Region of Manufacture: : United States: Style: : Graphic Tee. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Sub Type: : Clutch: Manage Stock: : Use Config. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Chub Vantage Solid Carryall Tasche Angeltasche Bag Carryall AnglertascheSport en vakantie. Modified Item: : Yes: Pattern: : Solid. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Herstellernummer: : 900 117, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Koala Baby Set Of 2 Thanksgiving Bandana Style Infant Baby Bibs Brand New TurkeyBaby, Kitchen Glass Splashback Heat Resistant Toughened Glass 125x50cmHuis. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Rosenthal Studio + Selection. Design Herren Diener weiß Schlaf Zimmer Anzug Kleider Butler Hemd Ständer ChromHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket

100% cotton 85x115 cm UK-B786 Ikea Blanket TILLGIVEN Dark red Baby blanket, Baby, Beddengoed voor baby's, Dekens

Telefon

Whatsapp