“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad

Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad. 50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil.Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Item: : Canson A4 Artists Tracing Paper Pad , Brand: : Canson: Type: : Tracing Paper , MPN: : Canson Calque A4: Size: : A4 , EAN: : 3148957572403 ,

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad
50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad
50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad
50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad
50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad

Looney Tunes YOSEMITE SAM 3 " Guns Embroidered PATCH, 8 x 6 metre skeins of 100% cotton terracotta embroidery sewing thread low price. Acid Shop Brushes 36 Pc 3/8 in Horsehair Bristle Hand Tools HFT 61880 U3-5, Sticker Set Cooky Verkleidung Brille Bart Maildor 16 tlg 3D-Sticker 7,5x12cm, 10 Perlen metallic silber Hochzeit Wachsperlen 30mm große Perlen Kugel Perle. 4 Adjustable Ring Blanks Gold Settings Brass with Pad Glue on Rings Wholesale. 16 Asst A6 Sheets of Patterned Backing Paper for Cards/Scrap-booking 120gsm. By 1/2 Yd RJR/Beyer/Northern Lights/0492-2 B714 Purple & Red Quilting Border, CAMEL TAN Polar fleece soft fabric material antipill 150cm wide babys pets, Country Brook Design® 1 1/2 Inch Black High Tenacity Polypro Webbing 100 Yards. anthrazit/grün Clatronic Bodenstaubsauger BS 1288 40 Staubsaugerbeutel geeig. 4x Paper Napkins for Decoupage Decopatch Craft Easter Mix Taupe.Set of 3-11x14 Ornate Silver Picture Frame & Soft White/Bayberry Mat for 8.5x11, 6 INCH ORIGAMI PAPER DIAMOND HARMONY PRINT 40 SHEETS 5 COLORS 15cm, SP0117 Fresh Coffee Here Street Plate Sign Bar Store Cafe Kitchen Chic Decor. Yarn 50g King Cole MAJESTIC DK Knitting Wool 2640 Black. Yellow Red & Black Plain Balloon Helium/Air Quality Birthday Party Balloon. Jerseystoff Digitaldruck 150cmx50cm 92% Baumwolle 8% Elastan Patchwork taupe, Proops 5 x Titanium Coated HSS Number 79 Drill Bits Jewellery Modelling M9178, A3 Double Sided Self Healing Mat Imperial & Metric Sky Blue & Lime 44 x 29cm,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad

MPN: : 1158376: Size (Men's): : M-L, Metall: : Edelstahl: Stil: : Ohrstecker. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Marke: : Westinghouse: Besonderheiten: : Mit Licht, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : A+ (Skala A++ bis E), Parker Urban Point Rollerball Pen Med Pt BK Gld Tip/BK Ink 1975426Creatieve hobby's. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Color: : Black: Country/Region of Manufacture: : China. Full Grain Leather Back saver Wallet from TPKKleding en accessoires. KAVO PARTS: BR-2268-C;KAWE: 61157 00;LPR: H1014P. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Hirschman Cable to Standard Aerial Socket Adaptor - Autoleads PC5- 86 Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Scarf. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Unbranded, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : fischz. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. 98€/kg) 600g CHENILLE ACHAT / HONIG (5) Wolle Zwirn Strick GarnCreatieve hobby's. Manufacturer: : Hicarer: MPN: : Hicarer-Zipper Fixer Tool-01. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad

50 Sheets 90gsm For Pen or Pencil. Canson Calque A4 Artists Tracing Paper Pad, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Papier

Telefon

Whatsapp