“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1262 FLEUR EAST X FACTOR Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4

FLEUR EAST X FACTOR (1262) Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4Art, Art Posters !. Opmerkingen van verkoper: “NEW - High quality poster prints on glossy photo paper” , 。

1262 FLEUR EAST X FACTOR Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4
1262 FLEUR EAST X FACTOR Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4

1262 FLEUR EAST X FACTOR Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4

Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 PARROT BEACH 3668 Animal Poster, SKI COLORADO, Vintage Art Deco Skiing/Travel Poster A1A2A3A4Sizes. *BEST Baby Gate Stair Width Extension Pet Dog Barrier Add 14cm Extender White UK, ARCTIC MONKEYS GRAINY 1205 Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4, Motorbike Poster 1519 Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 BMW HP4 BIKE. Moomin Mylar Reusable Stencil Airbrush Painting Art Craft DIY home, Unframed Larg Tree Flowers Art Oil Canvas Painting Picture Print Home Wall Decor. 3239 Poster Print Art A1 A2 A3 A4 TWILIGHT ISLAND BEACH SUNSET Beach Poster. Kumihimo Disks Set of Three Different Looms Round Mini PLUS Kit Square Plate. 1264 Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 FRANK SINATRA VINTAGE, Glass Beads Lime Green Transparent Disc 10mm Made in India. Pack of 10. Photo Poster Print Art * All Sizes BIKE POSTER AC448 YAMAHA YZR M1 CONCEPT, 1290 1955 Vintage VOGUE Sewing Pattern B34 DRESS EVENING GOWN By JACQUES HEIM, 1041 ROCKY BALBOA Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4. 1-3/4" White Letter L Embroidery Iron On Appliqué Patch/New, Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 2016 YAMAHA MT 09 1775.6 SHEETS BLANK STICKERS YELLOW FLOWERS 72 LABELS. 3396 Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 Animal Poster DOLPHINS IN BAY ISLANDS, SWAVELLE MILL CREEK THEDRA SOUTH SEAS INDOOR OUTDOOR HOME DECOR FABRIC 54" W, AE741 AN APPLE FOR YOUR THOUGHTS Photo Picture Poster Print Art A0 to A4, KAMERA Akku-Ladegerät MICRO USB für FUJI Fujifilm Finepix Real 3D W3, Motorbike Poster 1731 MOTOCROSS STUNT Photo Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4. Photo Poster Print Art * All Sizes 0131 Car Poster ASTON MARTIN VANTAGE GT4, Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 1208 ONE DIRECTION 1D. MOVIE POSTER WONDER WOMAN AB056 Photo Picture Poster Print Art A0 to A4,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1262 FLEUR EAST X FACTOR Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). AKKU LADEGERÄT für CASIO Exilim EX S6BK S6PK S6SR S8BE S8BK S8PE S8PKFoto en camera. Type of Item: : Track Plan: Product Type: : Train Tracks. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Head Strap Mount Belt Elastic Headband For GoPro GO PRO HD Hero 5/4/3/2/1 CameraFoto en camera. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : 0319F, Body Area: : Tongue: Length: : 16 mm, Sneakers PREMIATA 3060 in camoscio bianco - Scarpe DonnaKleding en accessoires. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, : : Satz 1/4": Hersteller: : TOPTUL. MRA Vario-Touring-Scheibe A BMW F 800 R bis Bj, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Neckline: : Crew Neck: Style: : Graphic Tee, Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : BOSCH, Alle definities van de staat bekijken : Produkttyp: : Kugelgelenk, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Upholstery Fabric. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kitchen Craft. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Non-Domestic Product: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma