“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln NeuCreatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Herstellungsland und -region: : Deutschland: Produktart: : Buntpapier Selbstklebend , 。

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu
Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu
Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu
Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu

10 Schieber Reißverschluss für 5mm Spirale TOP Zipper, Derwent Graphitint Water Soluble Tinted 12 Pack Pencils. 6-9 Jumper 3-6 9-12 Months Tesco F&F Top Girls' 3 Piece Set Outfit Skirt, NEW ENGLAND PATRIOTS PINK 1" CIRCLES BOTTLE CAP IMAGES $2.45-$5.50 SHIPS FREE. PandaHall Elite about 500pcs 10 Styles Spacer Beads Tibetan Alloy Antique Silver. LOT MIXTE 10 BOUTON ROND BOIS MULTICOLORE SCRAP COUTURE SCRAPBOOKING PERLE. STOCK TESSUTO PESANTE CINIGLIA INTERNO PANNO NERO A MET CM 140X100 TES.2019.103, X498 Basketweave Leather Stamp 6498-00, Paint Brush Set Acrylic Oil Artist Watercolor 24 Piece Painting Brushes. JESSE JAMES ~ DRESS IT UP BUTTONS ~ ON THE ROAD AGAIN 9355 Cars Sewing ~ Craft, Medieval Vine Metallic Gold Fabric Trim 1 3/4 wide by the yard. Baby Diamond Eyelet Border Cardigan with Picot Edge 16" 22" 4 ply To Knit, Making Mischief Chart Counted Cross Stitch Pattern Needlework Xstitch craft DIY, Silver Star Sticker Sheets Sticky Labels Teacher Reward Labels, 20 Vintage Round Blue Speckled Small Dome Top Cabochon Craft Jewelry Making 10mm.3-5 reihige Schließe Magnetverschluss Magnetic Clasp strands gold silber bronze, Medium Gray Automotive Upholstery Headliner Fabric 3/16" Foam Backing 72" x 60". 20 Angel Wings Silver Plated Metal Spacer Bead TB13. XXS Ellie Mae Design Kwik Sew K190 PATTERN LG BN Girls Dresses. 8 Spiral Sea Shell charms NOT drill cabochon Beach Cottage Decor Nautical NSS003, Vogue Easy Dolman Sleeves Dress V-neck Sewing Pattern V8591 Miss & Plus Sz 8-24. Book Club Iron On Patch Books Learning Scdhool Reading,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Size Type: : Regular: Style: : KNIT TOP. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Set Includes: : Duvet Cover: Modified Item: : No. 21st Birthday decoration bundle 5pcs Black & Silver Glitz FREE P&PHuis, Ausländisches Produkt: : Nein: Stil: : Modern. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Micro Art Studios, Stens Stihl HS81 HS86 24" Hedge Trimmer Blade Set OEM 4237 710 6051Tuin en terras. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MPN: : Does Not Apply: Theme: : Diggers and Trucks, Boone Insulated Leak Proof Tournament Fish Kill Bag - Pick Size - Free ShipSport en vakantie. There's Nothing Holdin' Me Back Sheet Music Piano Vocal Shawn Mendes 000249184Muziekinstrumenten, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Präzises Material: : Lack: Material: : Lack, 1920s Dress Up Set 2 Piece Long Satin Gloves And Sequin Feather FlapperKleding en accessoires, Größe: : Einheitsgröße: Besonderheiten: : Automatische Schließung, Model: : Ovetto 50: Manufacturer Part Number: : BR7HS, Internal Glass Mount / Windscreen Active 12v Aerial Amplifier In Car AntennaAuto, LuK Original Zweimassenschwungrad ZMS Schwungscheiben Audi A4 A6 Seat ExeoAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Szwarc, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Rico. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. RESULT REVERSIBLE FASHION FIT HAT TWO COLOUR BEANIE WINTER WARM KNIT RC046Kleding en accessoires, Main Stone: : jade: Metal: : Silver Plated. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, 3594731: Ausländisches Produkt: : Nein, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu

Plotterfolie Papier selbstklebend Permanent Matt DIN A4 Format basteln Neu, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Overig

Telefon

Whatsapp