“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA QualityCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Rhinestone , Purpose: : Any Purpose: Shape: : Round , Material: : Rhinestone: Size (mm): : Assortment , Bead Type: : Rhinestone: Exact Colour: : Sapphire Blue ,

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality
Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality

Wickie Ylvi und die starken Männer 3,8 cm 6,9 cm Bügelbild Aufnäher Applikatio, 15 Count RIOLIS Counted Cross Stitch Kit 7.75"X7.75"-Autumn. Jolee's Boutique "Honeymooners" Title Wave Dimensional Stickers *NEW*. Philips Avent SCD580/00 Babyphone Sternenhimmel-Projektor "wie neu". 2 pcs Gold plated over 925 Sterling Silver-Teardrop Shape Pinch Bail Connector. Red and Black Buffalo Check Farmhouse 3/8 Inch Checks Plaid Quilting Fabric w5/9, 4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Table Craft Vintage Letterbox Talk, Small Texans Vinyl & Rhinestone Transfer, Easter Egg Decorations Stencils Crafts Reusable Decorative Easter Eggs Stencil. Crocheted Favorites Originals Jessie Abularach Vol 7 45 Projects Pattern Leaflet. MOTIV-STANZER JUMBO 3XL 3" Motivlocher EFCO Craft Punch Blume BLÜTE 5058. Pumpkin charms Halloween Ivy jack 'o' lantern beads polymer clay pendant Samhain, Jewelry Jump Rings Round Silvertone 2.5mm diameter Pack of 500, 1M Ethnic Fabric Floral Bird Upholstery Curtain Craft Boho Cotton Linen Vintage. Piping & Welting Feet 1EA.1/8,3/16,1/4" for Highlead GC0318-1 Walking Foot, DITALE Salvadito SALVA DITO da Sarto per Taglio e Cucito Misura S L Prym M. Grosgrain 16mm Ribbon Printed Gingerbread Men Red or Cream 2 or 5 Metres.BuckUp Tactical Morale Patch Hook Minnesota St Paul State Patches 3x2". ~Eyelet Knitting in Lace *NEW* Ombre Shades Trim Knit Sew Crochet. Hat 4 ply 150 Knitting Pattern Baby Girl's Cable & Bobble Matinee Jacket. GOLD/GREY BOX WOOL FABRIC 60" WIDE 1 YARD. 30 Mix Sizes Glitter Butterflies Craft Embellishment Card Making Scrapbook, YELLOW COLOUR OPAQUE JEWELLERY MAKING GLASS BEADS 40 grams/ 100 grams /4mm SB044. Black 16mm 5/8" Holiday 5"X7" Card Fused Glass Decals 15CC460,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality

925 x 1 Babys Babies booties charms SSLP3838Sieraden en horloges. Color: : Blue: Country/Region of Manufacture: : China. Verwendung: : Trockner Dunstabzugshaube Klimagerät: Abluftsystem: : 100er(R)=Rund-Anschlusssystem. Modelljahr: : 2013: Maßstab: : 1:43, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Squadra: : Real Madrid: Vita: : con elastico a costine. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Swim Briefs. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : STANDS. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Babicz, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, gereinigd en onderzocht op slijtage en breukschade. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Warranty Duration: : 1 Year: Intended Use: : Modification/Enhancement. Suchbegriffe5: : Fee Pferd Pony Einhorn: Produktmerkmal: : selbstklebend. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality

Beautiful Sparkly Light Sapphire Flat Back Loose Rhinestone Gems AAA Quality, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp