“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860

48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER, TRI-GLIDE BUCKLES, ART B2860Crafts, Sewing, Other Sewing !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China , MPN: : Does Not Apply: Brand: : Unbranded , 。

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860
TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860
TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860

Jaeger Roma Angora Blend Yarn; Choose a Color, SIMPLICITY #2201-ONE SIZE BAGS 4 STYLES, 2 x Triathlon Vinyl Sticker #7040 , 12" Stencil durable & sturdy****NEW**** 8" Splatter Background 190mm Mylar 6", LUNN FABRICS EXCLUSIVE BLACK & WHITE BATIK COTTON FABRIC YARD TANGLED WEB, Valentine set* Pure Wool Tops for felting 6 colours white pink red pack of 60g, Vintage SINGER Sewing Machine SIMANCO SCREWDRIVER Part No 120378 Free P&P WWide, OV274 8-9 mm Echt Zuchtperlen Strang Süßwasser Perlen Schmuck Kette Halskette. Sticko PLANNER stickers~Nice~3 varieties So Useful Quick Ship. Narrow Chevron Poly Cotton Fabric Zig Zag Stripe Stripes Patchwork Navy Blue, FIREFIGHTER U.S 3683 FLAG 4" x 1.5" iron on rocker patch B11, baby christmas winter kids cardigan 99p knitting pattern, Plastic Singer 4432 5511 5532 5554 5625 6660 6669 6680 20,50,100 ct BOBBINS, BELLA SOLIDS IN STONE BY MODA 1/2 YD YARDAGE 9900 128. 30pcs mixed colors flower acrylic rhinestone round cabochon 18mm #22204, QUALITY 3mm Soft Craft Felt Fabric Material LIGHT PINK, HAWKE 12103 Vantage Rotpunkt 1x25 Weaver 3 MOA RedDot Leuchtpunkt Rotpunktvisier, KNITTING PATTERN AGE BIRTH BEANIE HAT & JUMPER 7 YEARS CABLE PANEL BLANKET, 30 ORGAN TITANIUM #14 15X1 HAX1 15X1PD FLAT SHANK HOME UNIVERSAL SEWING NEEDLE.Starburst 100% Brush Cotton Flannelette Duvet Set Single Cheapest On blush. Doodlebug Design Booville Halloween Create-A-Card Cards and Envelope Assortment, VINTAGE TRAILER RV CAMPER NATURE 5 BLOCK COTTON FABRIC PANEL, Islamic Wall Art Stickers,Decals 4 Quls Round Design Islamic Calligraphy Decor. KNITTING PATTERN FOR AN ORANGE CHOCOLATE ORANGE COVER. UNIVERSAL SEQUINS FOOT DOMESTIC SEWING MACHINE BEADING. PK 2 BUNCH SPRING TULIP THANKS A BUNCH EMBELLISHMENT FOR CARDS OR CRAFTS,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Material: : Baumwolle: Ausschnitt: : Rundhals. Wu Tang Clan Grateful Dead 4" Wide Vinyl Decal Sticker BOGOHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zodat het aan de fabrieksspecificaties voldoet en in goede staat is, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Schleich. Rustic Shabby Chic Decoupage Picture plaque Vintage Paris, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Marke: : Philippi: Besonderheiten: : Digitale Anzeige, NOS New McCulloch Mac 95 A Titan Trimmer Brush Blade Nut 216751Tuin en terras. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, 7 TDV6 Fan Drive Belt Tensioner - PQG500250Auto, Info 3: : Flange size 52mm: Manufacturer: : AB_Tools, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, 5l Dose - Bierkühler - Neoprenkühler - passgenauSport en vakantie, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Salomon, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Kit Amortisseurs + Ressorts Sports Courts Vw Polo 6N2 -60/-40mmAuto, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Sticker. Kitchen Craft 20cm Weighted White Lace Food Bowl Cover With Coloured Bead EdgeHuis. Capacity: : 3kg: Main Colour: : Black. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860

TRI-GLIDE BUCKLES 48MM BLACK PLASTIC TRI GLIDE ADJUSTER SLIDER ART B2860, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp