“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Form: : Rund , Produktart: : Perlen: Größe: : ca. 8 mm , Material: : Acryl: Marke: : Markenlos , 。

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln
20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln
20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln
20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln

Sold By The Metre Soft Cosy Chenille Texture Velvet Upholstery Fabric New Grey. SWEETHEART Damask 4-Way Stretch Mesh Lace SILVER Tiny Sequin Fabric 56". CROCHET PATTERN To Make a BABY BABIES TODDLERS GIRLS PRETTY LACY CROCHET DRESS, Prestigious Textiles Printworks Raindrops Curtain Upholstery Fabric5 Colours, RJR/Jinny Beyer Palette/4002-3 M8970 Turquoise Quilting Cotton By 1/2 Yd. Bic Kids 8 Pack Eco Colouring Pencil Crayons Back to School Stationery Sharpen. Top Fabric Upholstery Fabric Sample Swatches. Tapestry Panel Home Decor Christmas Make A Wish Bear 17" x 13" Cotton New. 12pcs Charm Sea Shell Pendant Craft Connector Chandelier Earring Finding DIY. Curtain Fabric Material Bed Cushion sheet Tableware Pattern Children Kids. Poly Cotton twill Hunter. 2.4mm Bead Ball 27" Chain & Connector Necklace Silver Tone ID Card Dog Tag BM046. Marakesh Circular High Quality Three Acrylic Designs Chenille Cotton Upholstery, Lot 2 Vintage Small Christmas Tree Beaded Sequined Applique Sew On Craft Patch. HALLOWEEN BOO WITH COLORFUL GLITTER OOP BTFQ 18"X22". Dovecraft Painted Blooms Printed Tags Embellishments for cards and crafts. Baby Girl 213 piece Scrapbooking Set NEW. CURTAIN,SOFA FABRIC MATERIAL VELVET LUXURY CHENILLE SOFT DAMASK UPHOLSTERY. Bargain Pack of 40 Mixed Butterfly & Dragonfly Die-cuts Multi Coloured.Kamera-Tasche für JVC GZ-E200RU GZ-E300 GZ-E205 GZ-E220 GZ-E245, 9 x Stanzteile Weihnachten Kartenaufleger Kartenschmuck Scrapbooking Basteln. GENUINE FUJIFILM S4200 BACK CASE COVER REPAIR PARTS, NEW 15 pc BOTANNICAL WORD GLITTER Joy GRAND ADHESIONS K & CO 3D Stickers. 3 x Universal Oven Cooker Grill Shelf Grid Rack Fits Hoover and Hotpoint. Goal Title Soccer Football Orange Cone Cleats Net Whistle Jolee's 3D Stickers. 10x WOODEN FAMILY SHAPES craft blank embellishment scrapbook wedding card words. 12"x12" Pioneer Photo Album New Baby Album Scrapbook. CRAFTERS INSPIRATION MAGAZINE ISSUE 21 FROM CRAFTERS COMPANION AND SARA DAVIES, Fabric Freedom 100% Cotton Construction Green Red JCB Tractors Diggers Chevrons,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln

MPN: : CHARCOAL CHECK: Colour: : GREY, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Material: : mdf Wood. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Jiffy. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. DR Guitar Strings Electric Tite-Fit 13-56 Mega Heavy Handmade USAMuziekinstrumenten. Havaianas Mens marvel Slip On Open Toe Flip FlopsKleding en accessoires, NAVY EMBLEM & MILITARY UNIT 2 SIDED SHIRTKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer: : Draper. Teilehersteller/Anbieter: : NK: Artikelnummer: : 514819. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Fahrzeugmarke: : Volkswagen: Produkttyp: : Gummimatte. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Women's Shoulder Bag Ladies Waist Fanny Pack Travel Sport Hiking Purse SatchelKleding en accessoires, Garment Care: : Machine Washable: Description: : While most swim brands are focused on the basic sw. Height (cm): : 120: Brightness: : 500-999 Lumens. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : product of Germany. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 6 X FIRE RATED LED DOWNLIGHT PRESSED STEEL 240V GU10 FIXED 7W 5W DIMMABLE Huis, Card Manufacturer: : Topps: Player: : The Zygon Invasion. Grade: : Ungraded: Card Manufacturer: : Upper Deck.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln

20 Stück Acrylperlen Rund 8 mm Acryl Perlen Glitzer Basteln, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp