“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!Creatieve hobby's, Decoratief schilderen, Zeefdruksjablonen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Theme/Shape: : Vintage Compass , Non-Domestic Product: : No: Modified Item: : No , Material: : CLEAR Plastic/PVC Film: MPN: : Does Not Apply , Crafts: : Airbrush/Paint/Scrapbook/Stamp/Decor: Country/Region of Manufacture: : United States , ISN: : CSLT0020: Custom Bundle: : No , Thickness: : .010 inch: Brand: : The Craftee Dragon , Product: : STENCIL/TEMPLATE , 。

Crossing Arrows Compass Face STENCIL  Travel//Nautical  Available In 2 Sizes!
Crossing Arrows Compass Face STENCIL  Travel//Nautical  Available In 2 Sizes!
Crossing Arrows Compass Face STENCIL  Travel//Nautical  Available In 2 Sizes!
Crossing Arrows Compass Face STENCIL  Travel//Nautical  Available In 2 Sizes!
Crossing Arrows Compass Face STENCIL  Travel//Nautical  Available In 2 Sizes!

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!

FABER-CASTELL USA 119063 CASTELL 9000 SERIES GRAPHITE PENCIL 6CT TIN SETt, Superior Qual 12 Czech Machine Cut Drop Pendant 6x10mm Crystal Capri Gold Half, Disney Pixar Cars Toddler Boys Graphic Tank Top & Shorts Outfit Set Size 3T NWT. 100 SMALL SAWTOOTH HANGERS 200 NAILS AMS SAWTOOTH HANGERS MADE IN USA SAMPLES. MULTI COLOURED WOOL TASSEL BEADED TRIM/CURTAIN FRINGE-SOLD PER METRE-7CM'S WIDE. Santa Cross Stitch Kit Father Christmas Silver Lurex & White 16.5x18cms, HUNKYDORY ADORABLE SCORABLE DELIGHTFUL DISPLAY DECOUPAGE DIE-CUT-BACKING-INSERT, BUTTERCREAM 2" WIDE SWISS DOUBLE FACE SATIN RIBBON BY THE YARD MAIS, Comic Covers Cotton Multi Multiple Sizes Marvel Avengers Comic Fabric, Sanford Sharpie Ultra Fine Point Permanent Marker Open Stock-Green, USA SELLER 2 Yards Baby Pink Turkey Medium Weight Marabou Feather Boa 25 Gram, Womens Mega Multi Chunky Knitting Pattern Sweater Hat Scarf James Brett JB547. KNITTING PATTERN Penguin chocolate cover fits Ferrero Rocher. 30 Tibetan Silver Broomstick Pendant Charms Halloween Gothic Broom Witch. 20Stück 18-20mm gebohrt Perle Kauri Cowrie Muschel Shell #5311 Seashell.0.5mm Copper Craft Wire Silver 15m Coil Accessory DIY Jewellery Making Crafts. Jeans Knopf 10 stück mit Niete eisen antik muster knöpfe 17 mm #609#. Beadsmith Kumihimo 45mm 63mm or Weighted BOB-EEZ No Tangle Bobbins Macrame. Prince Baltasar on horseback by Velazquez art print on 230gsm photo paper, CHOICE:UNCUT McCall's Sewing Patterns Crafts Costumes Accessories Decor, Black BY THE YARD ACCESSORIES CLOTHING DECOR SOLID 100% COTTON TWILL FABRIC, JUMBO ANGEL BIKER WINGS MOTORCYCLE PATCH JBP26 jacket large iron on sew new. 6PC WAX CARVING CHISEL SET CLAY SOAP JEWELLERY & POUCH POLYMER MODELLING HOBBY. LD MACHINE EMBROIDERY DESIGNS QUILTING LINES V.2, Verbinder Matrosenknoten antik silber 8 Stück Schmuck von Vintageparts,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Nike, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Material: : Poly Resin: Style: : Western / Country / Old World. ABUS Fahrradhelm Yadd-I brilliant salmon Größe M 54-59 cmSport en vakantie, Champion Men's Big and Tall Fleece Jogger Pant W/ Print. Womens Long Maxi Peacock Summer Dress Evening Cocktail Party Beach Dresses UKKleding en accessoires. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Magna Trend Slinky Legging Leggings Legin Stretchleggins 7/8 lang NEU violettKleding en accessoires. Main Color: : Silver: Style: : Chain/Link, Icon Konflict Short Leather Motorcycle Gloves - RedAuto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Product: : Beaded Sequin Appliques. Aktivkohlefilter für Typ KF 150 KF60 DKF24 AEG Bauknecht Electrolux Quelle Elica in Huishoudapparatuur. Hersteller: : Globo: Höhe: : 21 cm - 40 cm.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!

Crossing Arrows Compass Face STENCIL Travel/Nautical Available In 2 Sizes!, Creatieve hobby's, Decoratief schilderen, Zeefdruksjablonen

Telefon

Whatsapp