“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA

AH1-10 - 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSACreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken :  ,

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA
AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA

BULK 10 Crescent moon double horn charms antique silver tone M83. Bordo Teeth 54 cm/21'' Z0002 2-ways Chunky Plastic Zip Bordo Material. By The Yard Olive Peach Ivory 4/16" Decoractive Lip Cord Prairie Peach. Woven Chiffon Dress Fabric Hindu Paisley Floral Elephants Flower 150cm Wide. 11 Pc Drawing & Sketching Pencil Set w Mannequin Pro-3049, ORIGINAL Türmanschette Tür Dichtung Waschtrockner Indesit C00259981 C00303520, Beadsmith 3 Pack Large Bead Mat Beading mats 11 x 14 inches, Prima Havana Collection Enamel Shapes 597740 2018, Star wars 10 pack 5 Red & 5 Orange printed balloons party decoration NEW, Gifts for Kids Age 7+Kids Craft Gift Sets Sew Cute Sock Puppy. 10 Musical Charms Antique Silver Tone Treble Clef SC532, Nambe Fiona Flatware 5Pc Place Setting. White Soft Stretch French Cut-Out Lace 3cm/1.25" Trim Craft. HUSQVARNA AIR FILTER COVER 124L 125L 128L 5300150253. Marine Fabric Awning Sunbrella® Cooper Navy 46" 4987-0000, Christmas Elves Embroidery Kit Tablecloth Vervaco PN-0150474. Cream 6 count Binca Fabric Aida 15 x 20 cm Zweigart 4 pieces Ivory. Kunstleder Meterware KROKO SCHWARZ Krokodil 1200gr/lfm Schwer Entflammbar 150cm, Rindleder Petrol Pull-Up Design 2,4 mm Dick Echt Leder Stück Leather 44.Wall Quote Sticker Art Decor NURSERY QUOTE Your First Breath Took Ours Away. 2 x 10cm Singapore Flag Map Vinyl Sticker Decal Laptop Luggage Travel Tag #9035, Funny MOTHER DAY CARD MOTHER'S NAUGHTY RUDE Bad ass mum single parent dad too, 2 X HALLOWEEN CAT BROOMSTICK WITCH RESINS EMBELLISHMENTS CRAFTS CHOICE, I Run On Caffeine And Inappropriate Thoughts Ceramic Novelty Office Gift Mug. BULK Cabochons Faux Druzy Quartz Teardrop Flatbacks Blue Black 14x10 50pcs. 1M Rhinestone Chain Trim Diamante Crystal Silver Cake Decorations Toppers SS18, High Ridge Crossing Deer Digital Print Panel Quilt fabric Cotton by Northcott, BNIP The Wolf Family Stamped Cross Stitch Kit 11ct aida 57 x 81cm 1. Original BERNINA Stickfuss mit transparenter Sohle Nr.39C für neue Modelle.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA

Size: : 20cm: Weight in grams: : 199. 500g Dark Green Finland Moss Natural Treated Floristry & CraftsCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Plastic, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Faller 140470 H0 Riesenrad "Jupiter" mit 36 Gondeln, MOSS ROSE 250 SEEDS PURSLANE PORTULACA GRANDIFLORA GROUNDCOVER DROUGHT TOLERANTHome & Garden, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, MPN: : Does Not Apply: Model: : NEW, WOOLRICH FELPA UOMO CAPPUCCIO COLORE BLU MOD, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Büse Dervio Damen Lederhose sw weiss robuste und angenehm weiche Motorrad HoseAuto. New Uno MTB Bicycle Bike Alloy Seat Post 31, KENSIE NEW Women's Pink Ruffled Lace Blouse Shirt Top XL TEDOKleding en accessoires, Sole: : Synthetic: Heel Height: : High Heel (3-4. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Höhe: : 640 mm: Produktgruppe: : Motor, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Brand: : Festive Lights: Material: : Heavy Duty Rubber Cable, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA

AH1-10 20 FOLIE GLASPERLEN 8 MM BABY ROSA, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp