“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEW

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEWBaby, Safety, Baby Proofing !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Clippasafe , Manufacturer: : Clippasafe: MPN: : CL850 , Sub Type: : Drawer/ Cupboard Catches: Characteristic: : Pack of 2 , Type: : Babyproofing: Main Colour: : Clear , EAN: : Does not apply ,

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES//LOCKS BABY//CHILD SAFETY PROOFING NEW
CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES//LOCKS BABY//CHILD SAFETY PROOFING NEW
CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES//LOCKS BABY//CHILD SAFETY PROOFING NEW
CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES//LOCKS BABY//CHILD SAFETY PROOFING NEW

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEW

Baby Pink Bow Headband Hairband Soft Elastic Bow Hair Accessories, Sleepwear Baby Girls Red Tops Pants Nightwear Pajamas Sets Outfit Clothings Suit, 50 White Oversized Library Books Loan Cards Checkout Book Borrow Card ~ 4x6, MAM Trinklernbecher Trinkbecher Learn To Drink Cup Fashion 190ml *NEU*, AMITY ISLAND TOURIST JAWS SHARK UNOFFICIAL FILM ICONIC BABY GROW BABYGROW GIFT. Choose your Design Paddywax Library Literary Candle Authors. Elegant Girl Beige Plaid Baby Toddler Soft Sole Crib Shoes 0-18 M C. Wiegenset Waldfreunde bunt 264-1 Alvi Set für Pendelwiege, Elf Arrival Balloon Departure Balloon *DIY BALLOON KIT. Nwt Carter's Pajamas PJ's One Piece Footed Footie Boys Baby Gray Sports 18M. Mussi Cuski Bamboo Muslin Comforter London Cabs, I LOVE HEART TEXAS AMERICA USA MUG, Chicco Night Breeze Mattress Cover For Next 2 Me And Lullago Baby Cribs, Infant Girls 6-9 Month Carters Faux Fur Ouncie, vidaXL Zonnecollector Zwembad Verwarming Zonne Collector Zwembadverwarming. 2x bis 20x Kantenschutz Eckenschutz Baby Silikon Kindersicherung inkl Klebepads. Baby Parasol Umbrella Compatible With Obaby Canopy Protect Sun & Rain, HIGH QUALITY PRODUCT A5 GRANITE CARD 250GSM VARIOUS COLOURS, Carter'S Holiday Plush Girl Penguin. Box of 48 Teats Sterile Cow & Gate Preterm Teats.15 Scented Plain Wax Tea Lights TeaLight Small Candles Choose From 5 Fragrances. Mantel Taufmantel Weiss-Rosa Gr 56,62,68,74,80,86,92,98, RSB ROCK STAR BABY SCHÖNER UNISEX NEWBORN BABY WEISS Gr3/6 MONATE NEU 06-21 /B35, SET OF SIX "WINDSOR" BRASS ELECTRIC WINDOW CANDLESTICK LAMPS 10"H or 12"H. Tommee Tippee 2 Dribble Catching Bibs 4m Turquoise. Tiny Monkey Baby Vest Babygrow Baby Gifts Babywear Baby Shower Gifts Cute Baby, Collectable New Bone China Mug Wales Welsh Dragon, Boys Girls New Premium Soft Leather Baby Pram Shoes 0 6 12 18 24 Months UK, Blue Cloud Shnuggle Cosy Baby Blanket,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEW

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Acrylic Fashion Statement Big Hoop Tortoise Shell Round Earrings. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Type: : Supplies: Sub-Type: : Accessories. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Grosgrain, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Fishing Type: : Fresh and Saltwater. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Parcelona. Golden King Crown Cross Black Shield Rhinestones Metal Fashion Men Belt BuckleKleding en accessoires, Material: : Sterling Silver: Style: : Luck. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : No-Name. Main Colour: : Black: Material: : Textile, 300mm (30cm) Bestrafen Versklaven Vinyl Sticker x1 Basierend auf TransformersAuto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Country/Region of Manufacture: : China: Style: : Ear Pin. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Index: : LX0168. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Color: : gold: Manufacturer recommended age: : 12 months and up. MPN: : ldtwl60w: Custom Bundle: : No. Geese Flying Man Cave Decals Hunter Wall Decor Vinyl Art Stickers Boy Room DecorHuis, curvature o danni derivati da esposizione ad acqua e/o agenti atmosferici.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEW

CLIPPASAFE 2 MINI MULTI-PURPOSE LATCHES/LOCKS BABY/CHILD SAFETY PROOFING NEW, Baby, Veiligheidsuitrusting, Veiligheidsartikelen, Sloten, klinken

Telefon

Whatsapp