“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6"

(12) LOT OF 12, PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6"Creatieve hobby's, Houtbewerking, Hout, uitrusting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Non-Domestic Product: : No , Custom Bundle: : No: Model: : PADOUK PEN BLANKS , Type: : Pen Blanks: Modified Item: : No , MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : India , Brand: : Exotic Wood Zone: UPC: : Does not apply , 。

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING /"FREE SHIPPING/" 3//4/" X 3//4/" X 6/"
12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING /"FREE SHIPPING/" 3//4/" X 3//4/" X 6/"
12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING /"FREE SHIPPING/" 3//4/" X 3//4/" X 6/"

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6"

Druckknöpfe 10 mm schwarz 18 Stück zum annähen Kunststoff 347160 Prym Annäh, CANDY KISSES Pastel Love Heart Valentine's Day Novelty Dress It Up Craft Buttons. Sunglasses 0-2 Baby Banz mini earmuffs combo Magenta Earmuffs, 10 DEER ELK 2-hole Coconut Shell Buttons 11/16" scrapbook Craft 18mm 1995, 310 Assorted Red Teardrop or Petal Shaped Acrylic Rhinestones, Decoupage All you need is love 5x Cocktail 25x25cm Paper Napkins for Party. Round Shape Acrylic Stone sewing for Button 20mm 20pcs. Stags Head 125 mic Mylar Stencil Vintage Airbrush Painting Wall Fabric Furniture, Lister 1681 Vintage Baby Knitting Pattern Cardigan Bonnet Mitts Bootees 4 ply. 3.3" X 3.7" Patch Sew Iron on Video Games Retro Gamer Embroidered Artwork, 5 Stück Toggles Knebelverschluss Knebelverschlüsse antiksilbern Knebel 14mm. LYRA Vintage Orlow-Techno 6300 Germany Color Pencil Blue Orange 24 Pencils NIB, 100 SCHMETZ 135X17 SIZE#21 INDUSTRIAL WALKING FOOT MACHINE NEEDLES DPX17 SY3355. Warm Company Lite Steam-A-Seam 2 Double Stick Fusible Web-.5"X20yd FOB 3Pk. PEACH OR BROWN Wholesale Roll 288 Yard Picot Elastic SHIP FROM U.S.A 3/8". Choose Your Favorite Cross Stitch Leaflet-Varietiy Themes Brands-See Listing, Laser Cut MDF Curly Tree New Baby Gift Unique Design Family Tree 15cm High, 1 x Christmas Topper Cute Teddy 1 for cards and scrapbooking.Duck Egg 100 % Cotton Fabric Morris Designs Per Meter Shabby Chic Floral. Louisa Harding Cassia Pattern Leaflet Tiptoe L4-02, metre cotton poplin with small prancing horses black pink white, 2 x Wild Dog Vinyl Sticker iPad Laptop Car Bike Helmet Animal Gift Skate #4511, USB PC/DC Camera Battery Charger Data SYNC Cable Cord for Olympus CB-USB8 CBUSB8. 76 yds each Department 71 Discover textured yarn Storm lot of 2. Stanzschablone Cutting dies Herzen m gr Zierbögen geeignet für Big Shot, Vintage Jade Green Flower Glass Setting 16mm x12mm 4 Ring Pendant Bead Clasp Art, 1YD MIMOSA Vintage Style Petite Floral 39986-1 Red 1940s Reproduction Calico. Heavy Sterling Silver Safety Extension Chain 8cm For Necklace Extender .925 Str.,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6"

De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Scent: : Lemon Pumpkin Shortbread: Theme: : Baking, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Style: : Peel & Seal Bags: Colour: : Clear, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Anne Michelle L2R993 Ladies Bride/Bridesmaid Shoe Ivory Satin (R3A)Kleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : CHB-382. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Gemüseart: : Gurke: Pflanzenart: : Nutzpflanze. Stainless Steel Barry King - #2 Checkered Triangle Beveler Stamp (Leather Tool)Creatieve hobby's, Professional Grader: : Not Professionally Graded: Card Manufacturer: : Panini America. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Cards: Individual.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6"

12 LOT OF 12 PADAUK PEN BLANKS WOOD TURNING "FREE SHIPPING" 3/4" X 3/4" X 6", Creatieve hobby's, Houtbewerking, Hout, uitrusting, Draaihout

Telefon

Whatsapp