“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48% LANA 14% ALPACA 14% PC

LOTTO FILATI - 48% LANA 14% ALPACA 14% PC - FILATO FANTASIA - COL. BLUCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Materiale: : Alpaca, Lana , Marca: : Industria Italiana filati: Colore principale: : Blu , EAN: : Non applicabile ,

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48/% LANA 14/% ALPACA 14/% PC
FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48/% LANA 14/% ALPACA 14/% PC
FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48/% LANA 14/% ALPACA 14/% PC
FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48/% LANA 14/% ALPACA 14/% PC
FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48/% LANA 14/% ALPACA 14/% PC

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48% LANA 14% ALPACA 14% PC

4 Vintage Table Paper Napkins for Party Lunch Decoupage Decopatch Green Tulips, M DESIGNS CHECKERED LOVE-CROSS STITCH. 68C 10 ANTIQUE SILVER VESPA/LAMBRETTA SCOOTER CHARM/PENDANT 23 x 17mm Keyrings. Little Girl & Collie Puppy ~ Children Dogs ~ DIY Counted Cross Stitch Pattern, Pcs Handcut Gemstones Crafts Moonstone Plain Rondelle Beads 3-5mm Pale Grey 120, Easy Cold Shoulder Dress Wide Leg Jumpsuit McCalls Sewing Pattern 6 8 10 12 14, 10 x COTTON SEWING THREAD MIXED/ASSORTED/COLOURS UK YARN/SPOOL/REEL. Lace trim #444 Raschel 4 inch flat HUNTER scalloped edge polyester trim 10 yd.. 3.18 x 4.44 inches 81 x 114mm A7.C7 mini Ivory Card Blanks & Envelopes. Grunge Seeing Stars Eggshell Fabric #30148-11 Quilt Shop Quality Moda. Christmas Bells Metal Die Cut Amy Designs Cutting Dies Ribbon,Bow,Jingle Bells. MORNING WALK WINDSWEPT IOTA SUN ART GALLERY FABRICS. Vorwerk Kobold 120 passendem neuen Stoffbezug Teppich Fliesenb von JaTop. Black 1/4" Old English Font Alphabet Letters Fused Glass Ceramic Decals 18CC1003. 4 Single Paper Napkins for Decoupage Three Princess, Artificial Fruit 'Red Peppers' Pack x2, Formband 12mm Ancho Blanco 1 Rollo 100m Vlieseline T12. 4 Keyhole Pendants Connectors Antiqued Bronze Key Holes Steampunk Locks. E27-10er MIX farbige Qual bunte Illu Glühlampen Glühbirnen 15 Watt 15W. 2x Porzellan Keramik Perlen Beads Schmuck DIY Basteln 20x36mm Rotbraun tb139.#47 30'S WEDDING GOWN WITH CATHEDRAL TRAIN AND EVENING GOWN PATTERN. EDIBLE ICING SHEET 24 X BABY SHOWER PINK AND BLUE CUPCAKE TOPPERS 2111. 3 Meter Satin Schrägband 15mm gefalzt in blau schneidern nähen basteln. personalised a4 size photo album scrapbook travel holiday adventure LAS VEGAS. ocker Dachfensterrollo Sichtschutz für Velux Dachfenster VL/VF/VT. QuicKutz Lifestyle Crafts 2x2 Duo Die PIN CUSHION On Pedestal Sewing KS-1011, Elf On The Shelf Printed Canvas Fabric A4 Hair Bow Making Fabric Material, Rose plastic cross mold unbreakable mold great for all casting,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48% LANA 14% ALPACA 14% PC

Mens Socks HJHall cotton rich bright fashion colours or black size 6-11 HJ48 1prKleding en accessoires. Brand: : Bruce Lee: Modified Item: : No. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Spielthemen: : Technic: Angebotspaket: : Nein, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Set Includes: : Duvet Cover: EAN: : Does not apply, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Hipshot. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Fulton Huntsman Mens Walking Length UmbrellaKleding en accessoires. Mens Fitted Polka Dot Cotton Button Light Weight Summer Shirt Full & Half SleeveKleding en accessoires, strong double sided self adhesive tape pads, YELLOW STICH QUALITY LEATHER GEAR & HANDBRAKE GAITER FOR MAZDA MX5 MK1 90-98Auto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 93038800: Referenznummer(n) OE: : TOPRAN Zahnrad, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : P-LINE, Garment Care: : Machine Washable: Style: : Shirt Dress, Material: : Cotton/Polyester: Style: : Sweatshirt/Fleece. Länge: : 162 mm: Produktgruppe: : Filter. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Baby Nat. Alle definities van de staat bekijken : Set: : Ultra Prism.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48% LANA 14% ALPACA 14% PC

FILATO FANTASIA BLU LOTTO FILATI COL 48% LANA 14% ALPACA 14% PC, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp