“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLA

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLABaby, Clothes, Shoes & Accessories, Other Clothing, Shoes & Accs. !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Pattern: : Personalised ,

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes//Booties Gift ~ ISABELLA
Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes//Booties Gift ~ ISABELLA
Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes//Booties Gift ~ ISABELLA

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLA

Pixie Fairy Personalised Taggie blanket Baby Cuddle Comforter Taggy handmade uk, Baby Newborn Handmade Crochet Photography Props Fishing Fisherman Costume Outfit, 10 Metallperlen Metall Spacer Perlen Rondelle silber Metallspacer zum Basteln. Disana Melange Pullover. Hand Knitted Baby Cardigans Size 3-6 Months.. Bumbleflies & Butterbees striped Lavender 100% Cotton Fabric Avlyn by 1/2 yard, 2 Count Each Munchkin Xtra guard Dual Action Multi Use Latches. NoJo Dreamer Blue/Grey Elephant 8 Piece Comforter Set. IKEA Plaid Tagesdecke Kuscheldecke Fleecedecke Decke Überwurf grau 130x170cm NEU, Blessing Cream or White Baby Girl Christening Baptism White Headband Bow Band. NEW KIDS WINTER WARM JUMPSUITS ALL IN ONE CHILDRENS BOYS GIRLS 1-4YRS RRP £29. 12V Marquee Party Lights 5M SMD RGB 3528 LED Strip Light 300 LED 24 Key Remote. Baby girls socks 90% soft rich cotton pink white ivory 0 to 6 Months 3 pairs. Neutral Angelcare Wooden Board for Monitors. Cairo Pavilion Grey English Fabric 89mm Vertical Blind Replacement Slats. add name customise colour Personalised Big cousin Boy Bib Embroidered. Broderie Anglaise Baby Parasol Compatible with Egg. Avengers Party cake topper. Funny Still Live With Parent I Still Live With My Parents Baby Vest Playsuit. Girls Half Knit Bubble Romper By Zip Zap Blues Baby.Genuine Kohler BREATHER REED Part # 12 402 02-S. The Gro Company GroHush Baby Calmer│Soothing Sound Deliver│Indoor/Outdoor Sleep. Vasetti per Conservazione delle Pappe Set 5 pz Philips Avent. Aludraht 1mm rund 10m Biegedraht Basteldraht Schmuckdraht Draht 1,0 mm 0,29€/m, Teal Summer Infant 3D lite Convenience Stroller, GOKU'S GYM GOLDS PARODY DRAGON UNOFFICIAL BALL Z DBZ BABY GROW BABYGROW GIFT. 8pc 27mm PillarBox Postbox Red Shirt Blouse Cardigan Baby Kids Button 0738, Baby Girls Spanish PEX Knitted Dress 2 Colours Available 0-3M 3-6M 9-12M £10.99, Lacoste Marice Blue UK5 EU21 Infant Pumps BNWT Baby Boys Trainers Shoes RRP £32. Leica T T-snap White 18802.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLA

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : UH CO. Klassisch schicker Echt Leder Loafer in Schwarz - Gr, RESULT REVERSIBLE JACKET HOOD WATERPROOF RAIN COAT WINDPROOF FLEECE UNISEX S-3XLKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 24 x Disney Tsum Tsum Croc Shoe Charms Crocs Jibbitz Wristbands Shoes CharmKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gem Stone King. Main Colour: : Silver: Description: : Big - large clip on hoop earrings, Main Colour: : Black: Style: : Bomber. Herbivore leafy Label t-shirt fitted short sleeve womensKleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gildan, BROOKS MENS RUNNING SHOES ADRENALINE GTS 17 Kleding en accessoires, Main Stone: : Lab Diamond: Metal: : 925 Sterling Silver, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Hair Comb, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Skechers Men's Low cut 6 Pair Socks in Black/Gray Size 10-13 Shoe Size 6-12Kleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Körperteil: : Bauchnabel: Gauge (Stärke): : 14g (1. SWAROVSKI ELEMENTS CRYSTAL RING TURQUOISE BLUE SILVER PLATE ADJUSTABLE12mm stoneSieraden en horloges, GABRIELLA Luxury Super Fine 20 Denier Patterned Tights With LycraKleding en accessoires, 10929 Bottes Sendra boots western color:marron antique ****Superbe promo****Kleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. RELAX T SHIRT HOLLYWOOD BAND 80s JUMPER TEE SWAG DOPE TUMBLR HIPSTER FANCY DRESSKleding en accessoires.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLA

Suki ~ Baby’s First Socks ~ Personalised Baby Shoes/Booties Gift ~ ISABELLA, Baby, Kleding en accessoires, Overig

Telefon

Whatsapp