“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib

Breathable Crib Bumper Pink, Mesh Crib Liner for Standard Baby CribBaby, Nursery Bedding, Bumpers !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Material: : Mesh: Type: : Breathable Crib bumper , To Fit: : Crib: Gender: : Girls , Color: : Pink , 。

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib
Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib
Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib

Harley-Davidson Baby Girls' Sugar Glitter B&S Tie-Dye Creeper Pink 3000739, Sony PSP PlayStation Vita Nyko Game Case for Vita. peluche doudou lapin blanc rose gris fleur 30 cm simba toys super état, Gummifaden Grassgrün 20 m von Veno Nähgummi. Kid Racer Car Racing Race Newborn Funny Slogan Baby grow Vest Body Suit Gift. 2 pcs IKEA INFANT Bibs TODDLER shirt BIBS colorful washable KLADD PRICKAR 0-24mo, Feueralarm Gaswarngerät Rauchmelder & Kohlenmonoxidmelder Brandschutzset, Girl's Baby Toddler Slipper Socks Minions Paw Patrol Skye Marshall NWT. Bird's Nest Hair Bow Clip 20 BLESSING Good Girl Boutique Vogue Colorful A. GIFT SHABBY CHIC SIGN THIS KITCHEN IS FOR DANCING. Callowesse Kirik & Hortas 8.5 cm Baby Gate Extension New. Deux Par Deux Girls Sous Les Cocotiers Shorts Iguana Color NWT 2T-6. Very Special STEP-MUM ~ QUALITY ~ Mother's Day Card with Lovely Words. XL Size Adapts With Child Snowy White Muslin Swaddling Blanket Light & Airy. Boys Puma Blaze Infant Sneakers Black Size 4 M. Bialetti set of 6 Blown Glass Cappuccino Cups and Saucer Set Red 6 cups and 6 sa. Star Trek United Federations Of Planets Logo Baby Snapsuit. Easy Pappa Avent Philips Cuocipappa Multifunzione Essential SCF862/02. Bonsai Tree Flower Lotus Summer Bowl Lotus Pots Virgo Garden Plant Aquatic 5 Bag, Child Girl's Cat Outfit Shirt Pants Mask Halloween Fun Spooked Size 6 Nice NEW.Bugaboo Handlebar FROG Stroller Chassis Parts Frame Replacement Baby Handle, 6 Vintage Flatback Floral Oval cabs Glass 18x13mm Red flowers CRAFT Post Free. Children's Toddler Harness Safety Strap Adjustable Wrist Link Walking Arm Rein, Week-end à la mer Jacke Strickjacke Cardigan Blockstreifen 62 68 74 80 86 92 NEU. Roh Baumwolle mit Leinen naturbelassen nicht gefärbt reine Naturfasern Meterware. ❤️ Babydecke bestickt mit Name und Datum ⭐️BEIGE mit ROSA GIRAFFE⭐️ ❤️, Paw Patrol Infant Slippers Boy Girl Size 6 9 12 Month Shoe Size 1 1/2 2 3, Powered By Plants Baby Grow Body Suit Vegan Vegetarian Animal Rights,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib

Brand: : IDLE MINDS: Color: : Multi-Color, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bolt Action, Paddle Wire 20 Gauge 4oz-Green - 4 PackCreatieve hobby's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Nike CTR360 Trequartista III FG Women's Soccer Cleats Style 524938-535 MSRP $95. NAUTICA Mens Blue Mock Turtleneck Shirt Size XL Athletic Wear Casual Light NWTKleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Herstellernummer: : 30523179: Produktgruppe: : Kraftstoffversorgung. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4040074222393. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of het object zit in de oorspronkelijke verpakking maar is niet verzegeld. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Herstellernummer: : 31912977: Produktgruppe: : Bremssystem. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Form: : Tiere/Menschen: Marke: : Markenlos. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kimmidoll.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib

Breathable Crib Bumper Pink Mesh Crib Liner for Standard Baby Crib, Baby, Beddengoed voor baby's, Bedomranders

Telefon

Whatsapp