“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker

Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker. TeddyCrafts, Sewing, Sewing Patterns !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Brand: : Country Folk: Type: : Doll/Toy , EAN: : Does not apply ,

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker
Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker
Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker
Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker

12 vintage Glassteine 70er Jahre jet schwarz Strasssteine 13x8 tropfen Fassung. TATTERED LACE NIGHT BEFORE CHRISTMAS SANTA STAR DIE CUT. 420 x 297mm 50 sheets x A3 Vanguard Premier Black Card 240gsm, 80-09 art cats Cross Stitch Kit Mutual love. 15 x Assorted Sizes Daisy Delight Orange Wooden Craft Buttons Sewing Needlecraft. SWEN Products TIBETAN SPANIEL Dog Black Metal Key Chain Holder Hanger. Grey & White Stretch Knit Ballerina Jersey Fabric Cotton Blend French Terry, 10pcs 12mm silver plated pinch bails clasps pendant copper jewellery findings. Cat Christmas tree bauble decoration ornament, 600 Stickers Lisa Frank Stickers-Five Sheets, Crayola Color Wonder Disney Planes Coloring Book and Markers NEW. NEW Luminarc 15868 Italian Party Steak Plates Oval 30cm 6 Pieces White UK STOCK, 40mm Steckschnalle Clipverschluss Gurtschnalle Steckverschluss Steckschließer. EXTRA WIDE 280cm COLOUR BRICK Wall bricks Curtain Cotton Fabric Material, Up Down Außen Leuchte Haus Wand Lampe Mauer Beleuchtung Balkon Big Light, 30 PCS SWIRL STRIPE BROWN TAN BUFFALO BONE BEADING CHARMS BEADS 2 1/8" #T-302, Fall Acorn Washi Tape Papercraft Planner Supply Cards Envelope Autumn Harvest, Skull And Bones Bad To The Bones Embroidered Sew On Patch 7 3/4" W X 5 3/4" H, 4 Single Paper Table Napkins for Decoupage Summer Butterflies Green Flowers, Magic Bobbin Washer BY Little Genie.Extra Deep Super King Fitted Sheet Grey Brushed Cotton Flannelette 15" 38cm, Golden Retriever Dogs Puppy Dog Retrievers Black Cotton Fabric by the Yard, - Multiple Available Sirdar No1 DK Stone Wash 200g 0209 2 x 100g Balls. Pokemon 3 Variety Confetti Pack Red Yellow Blue Pikachu Pichu Pokeball Tableware. Colonial Needle RX145-07 Roxanne Basting Hand Needles-Size 7 10/Pkg, 5 Yds Orange Periwinkle Green Pink Striped Grosgrain Wired Ribbon 1 1/2"W, Edible Yellow Sunflowers & Leaves Made Uk Sugar Paste Yellow Sunflowers Leaves, 10er Pack Buchschrauben Chicagoschrauben 45mm Kopf 10mm Gold, per metre Curtain Fabric Westport Porter & Stone Natural. Summer Man Grilling Magnet Hot Dogs Steak & Corn Mini Silk Garden Flag NEW,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker

Themen: : Schauspieler: Größenkategorie: : Normale Größe. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Model: : Yumi, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Product Length (Inches): : 1: Features: : "". Material: : Kunststoff: Baugröße (Spurweite): : Spur N (9 mm). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Besonderheit: : mit OVP: Herstellungsjahr: : 2019, Family Vacation USA Road Trip 1000 piece jigsaw puzzle 760mm x 610mm (wmp)Speelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Type: : Wallet/Organiser: Colour: : Black. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : PROCRAFT, Pashmina Hijab/Shawl/ScarfBrand New90% Cashmere 10% SilkBright Peach Kleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Brand: : TEAM HEKO: Colour: : Dark tinted. Dicke/Stärke [mm]: : 64 mm: Herstellernummer: : 38584. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en beschrijving van onvolmaaktheden, Alle definities van de staat bekijken : Numéro de pièce fabricant: : Non applicable, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Genuine PCL Vertex Air Line Hose Coupling Connector 1/2" BSP MaleAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Big beautiful elephant outdoors photo window wall sticker wall mural 68281246wwHuis. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Material: : Full Grain Leather.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker

Teddy Billy-Bob Barnsley Toy Sheep Pattern from Country Folk by Brenda Walker, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp