“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau

40 Stück Holzherz, Holz Herz, Heart, Herzen, Blau, Deko, Basteln, Hochzeit,TaufeBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : no name , Besonderheiten: : Farbig: Thema: : Geburtstag & Anlässe , Form: : Herz: Produktart: : Herz ,

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau
Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau
Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau
Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau
Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau

Ösen mit Scheiben 8 mm Ø inklusive Anleitung und Werkzeug in Silber, School Geometry Compass Set Swing Arm Protractor Student Divider Supply 15 Pcs, Batman's The RIDDLER iron on rhinestone transfer DIY patch green or black, Dekofigur Tortendeko *Trekker* 3870472. 7 x 5 m Rainbow Yarn Wool Job Lot Knitting Crochet Crafts Toys Pompoms. SET 3 AGHI IN PLASTICA VARIE MISURE PER LAVORI A MAGLIA CON LANA PRYM 124100, Benartex Sew Vintage Garden 10013 11 Pewter Hydrangea Garden BTY Cotton Fabric. HUNKYDORY ADORABLE SCORABLE DELIGHTFUL DISPLAY DECOUPAGE DIE-CUT-BACKING-INSERT. 15" Peacock 9-10mm Fresh Water Potato Pearl Beads. Body Strap Camera Mount GoPro Go Pro POV Harness Video Camera Mounting Vest, ♥ SINGVÖGEL Herz Rosa ♥ Stoff Baumwolle Meterware 50x150, Chelsea Stadium Print Towel Football Fanatics. Dritz 80-3-65 Nickel Sew-On Snaps-Size 3 4/Pkg 6Pk. 6.5"-10.5" Disney classic pooh hony wall safe sticker border cut out character. Banksy Pulp Fiction Banana Stencil Paint Banksy Reusable Stencil Wall Art.HANDMADE LAMPSHADE MADE W/ SCION FABRIC BLOMMA HEATHER DAMSON LIGHT SHADE SCANDI. 10 x Glitter Card Sheets Sparkling Silver 14.8 x 10.5cm A6/C6 250gsm Card, New Liown 28" Adjustable Christmas Wreath With Taper Candle Holder 36095. 242 Intenso Malabrigo Lace 100% Baby Merino Knitting Yarn Wool 50g, Single Buttonholes in Sunflowers and Purple, USA State Bird and State Flower Toss Beige Tan Cotton Fabric Retired OOP Yard, TUPPERWARE Sportfreund Ersatzdeckel für 415 ml weiß C93 Sportflasche Deckel. Beads India Large Brass Beads 40mm. LIGHTWEIGHT STRETCH VELVET BURNOUT FLORAL-GREEN/BROWN/BEIGE/IVORY DRESS FABRIC. Crystal Dome Button Bird's Nest & Eggs green NST3 FREE US SHIPPING.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau

Alle definities van de staat bekijken : Style: : Signet, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : COMER Collection, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Apparel Addict, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, To Fit: : Camera: Compatible Series: : For Canon EOS. Design: : Made to Order: Style: : Die Cut with No Background Colour. Country/Region of Manufacture: : Unknown: Sub-Category: : Cake Decorating/party, Navy: Length (Mtrs/ Yds): : 1- 2 Yards, Fabriquant: : RS MODELS: Sous-type: : Avion, Stromversorgung: : Wechselstrom: Spurweite: : Normalspur, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Good old friends, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Material: : metal: Metal: : Unknown, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau

Deko Herzen 40 Stück Holzherz Heart Holz Herz Hochzeit,Taufe Basteln Blau, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Hout

Telefon

Whatsapp