“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen

SnapPap Nähset Bastelset für 3 TäschchenSpielzeug, Basteln & Kreativität, Creativsets !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Farbe: : Braun , Herstellernummer: : Nicht zutreffend: EAN: : 4250704400798 , Marke: : Snaply , 。

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen
SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen
SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen

Osborne Complete Grommet Kit K234 Size 1 New 9/32" 48 Brass Grommets USA C.S, Zucker Peacock Feathers Small Eyes Loose 9" 15" Long 6 Pieces New in Pack. Yellow Mustard FQ Fat Quarter Fabric Blended Darker Shade 100% Cotton Quilting. Colourful Floral Embroidery Applique Motif Lace Sewing Trim Haberdashery EB0274. Table Mat Cushion Cover Beautiful Ribbon Embroidery Work for Wall Decor, Throw Blanket Fringe Herringbone Lightweight Chair Sofa Couch Picnic Camping, Scrapbook Creative Memories 3-IN-1 Scallop Tag Punch GREAT TOOL for Card Making, JAMES BRETT TRANQUIL PRINT MIX CHUNKY KNITTING WOOL 5X100G IN 6 VARIOUS COLOURS. ~~~JIMMY NEUTRON ~~ 8--LOOT--TREAT BAGS PARTY SUPPLIES. Doppel Stich Sandras XL Stanzschablone 5tlg Hexagon. Wholesale 6MM Platinum Stardust Beads Round Spacer Loose Beads 50pc New 6MM, 12 DAD CUPCAKE TOPPERS Sparkle Card Beer Cupcake FATHERS Day Birthday Grandad. Cotton Fabric Patchwork Sewing Dress Making Rose Pink Micro Pin Dot, 10 kleine zierliche Engel Anhänger Bastelset Farbmix bunt Drahtperle Perlenengel. 12x18 12"x18" Wholesale Combo Vietnam Veteran Vet Yellow & Black Stick Flag, Baumwolle Baumwollstoff uni 50x150 cm blau weiß rot schwarz grün. Schnittmuster burda style Nr 7038 Kuscheltiere Esel & Schaf, Handmade Poly Clay Button with Metal Base Shank bottom Half Dome 2PCS 22mm.QTY 50 Printed Used Wine Corks SYNTHETIC Crafts Projects Favors Art. 3" ROUND FALLOUT VAULTBOY EMBROIDERED PATCH SET OF 2. Dryer Belt for Whirlpool Kenmore Cabrio 8547168 AP6013154 PS11746376, 5pcs Stainless Steel 0.3mm Nozzle Needle for Airbrush Gun Sprayer Tip Tool Part. UPHOLSTERY WADDING 15 METRE 135 GRAM POLYESTER DACRON QUILTING 27" WIDE 4oz. Cubicle Boss Office Gifts 29 Emoji Faces Best Office Gift for Coworkers &. BOYE SIZE I ALUMINUM CROCHET HOOK, Kelly Outline Sticker-Butterflies & Ladybirds. Wusthof 5pc Stainless Steel Kitchen Utensil Tool Set.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen

Occasion: : Casual: Style: : Other Shorts, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), 4cm Ø 6mm Schmuckdraht schwarz zum Basteln -1468Creatieve hobby's, 1 metre cotton poplin in bright orangeCreatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : HORIZON. Type: : Cake Topper: Main Colour: : Pink, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Regal Tip 550W Hickory Handle Fixed Metal Wire Drum Brushes SticksMuziekinstrumenten, Guß Gusseisen Grillrost Emailliert Grillaufsatz Gussrost Rund Ø 45 GrillmasterTuin en terras. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Smiffy’s. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, FORD FOCUS C-MAX FOCUS II KUGA 03-12 FRONT LEFT FOG LIGHT LAMP HALOGEN H8 MJ Auto's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Gama Cases, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Marke: : ATG: Produktgruppe: : Kühlsystem. Verschleißwarnkontakt: Herstellernummer: : 2372301. Piston 50 a Boite AM6 YAMAHA PEUGEOT MBK avec Joint moteur XP6 XPS X limit powerAuto. Husqvarna Aluminum skid plate FE 501 2016 PN:81303991500 HTM OffroadAuto, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : GSP, Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Silver. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Material: : Vinyl: Room: : Home Office////Study. Malibu Spots Blue Embellished Duvet Quilt Cover Bedding Set Single Double KingHuis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen

SnapPap Nähset Bastelset für 3 Täschchen, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp