“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEUBaby, Kleding en accessoires, Overig !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hudson , Präzise Farbe: : rot: Produktart: : Socken & Strumpfhosen , Material: : 82% Baumwolle 18% Polyamid: Geschlecht: : Unisex , Zustand: : Neu: mit Etikett: Sub-Type: : Strumpfhose , 。

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82/% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU
SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82/% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU

NWT Gymboree Girls 3T Rainbow Shirt and White Biker Shorts Outfit Set $38, New San Diego Hat Daylee Design WATERMELON Crocheted Cap PINK Baby Girl 6-12 mos, Alpaca Butterfly yarn by Ice Yarns lot of 2, Yellow/Gold 77 yds each, Wholesale Lot Of 12 NIP Dr Brown's Spoutless Spillproof Insulated Cups 10 Oz. My 1st Birthday Cake Boy Embroidered Baby Vest Gift Personalised First. various options Lot of 2 Skull embroidery patch. body tuta bimbo neonato Suzuki logo moto gp cotone stampa nome numero bambino, GoPro HERO 4 Black Open Box in Great Condition. PERSONALISED DUMMY *CHERRY TEAT* DUMMY AND DUMMY CLIP *CAN BE STERILISED* RED, King Duvet Cover 100% Cotton City Themed Bedding Dolce Mela DM430K Louvre Paris. Faded Glory Toddler Girls Gray Mary Jane Shoes Size 11, GIFT LONDON SEE THE CITY ON A ROUTEMASTER BUS METAL SIGN HOME DECOR:MAN CAVE, Official Isle of Man TT Baby T shirt 16BKTS1. Pink and Gray Polka Dot Elephant Baby Shower Games Pack 8 Printable Games, Hudson Baby Boy Plush Blanket and Security Blanket Whale.GORGEOUS BRIDAL SET Ring Pillow,Flower Girl Basket guest book, My Speed Is Limited By A Black Box Car Sign Baby On Board Sign Suction Cup Sign, 23013 Metal bucket 30 L with lid hobbock tin plate dry food made in Germany. Herren lederwetse Motorrad Biker Kutte chopper Patches vest leather waistcoat WM. Dark Grey Rug Deep Pile Shaggy Hallway Runner Carpet Fluffy Bedroom Small Large, Cosy Toes Compatible with Chicco Deluxe Pushchair Footmuff. HIBISCUS SENEGAL, Cargador Para Bebe Portabebes Recien Nacidos Bebes Accesorios Niña Niño Cosas, Gymboree Girls Gymmies Shortie PJs Gowns Sleepwear Various Styles & Sizes NWT. BNWT girls warm winter pussy cat pink knitted hat 1-3 Y 3-5 years,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Finesse. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Sewing, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Country/Region of Manufacture: : Vietnam: Packaging: : Original (Unopened), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). GAIAM Toeless Yoga / Pilates Socks S/MD Women's (5-10) Men's (4-9)Sport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Size: : One Size. Alle definities van de staat bekijken : Cut: : Excellent, Beat Melody CC: Herstellernummer: : 81025351. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Material: : Synthetic: Main Colour: : Black. Theme: : Medieval & Gothic: Size: : One Size: Regular, Alle definities van de staat bekijken : Intended Use: : Replacement Part, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Accossato, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Engine Model: : GX240 8HP: Brand: : Everest Parts Supplies.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU

SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU, Baby, Kleding en accessoires, Overig

Telefon

Whatsapp