“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele FarbenCreatieve hobby's, Naaien, Ondergoed, accessoires !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , 。

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben
Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben

NICKEL SILVER & COPPER TWISTED Diameter 2 MM / 5 FT. TWO -TONE 18, Pearl Funky Flower Brads Mix 12mm More in my Store, 25 Micro Crimp Beads for adding Feathers to your hair or wig US Seller. 50 Stück #SW34 jet nut 4mm Bicone Swarovski® Perlen, BeadSmith Loop Rite Round Nose Pliers Marked 2-8mm PL11, EZ Layout 3554 BRRRR WINTER 2 Premade Scrapbook Pages. ZWEIGART's Hearthside Afghan 14 ct Cross Stitch Christmas Green 48 X 55 Rare. Red 2way stretch velvet fabric 60” Width Sold By The Yard. Mercerie Broderie ★Dentelle anglaisee ★2 cm largeur Au metre NEUF Rose Fuschia, CLEARANCE YARD DARK NAVY BLUE POLKA DOT SPOTS FABRIC VINTAGE RETRO KITSCH, betsey johnson blanket throw 50x70 nwt sugar skulls & roses blue. Zauberball 100g von Schoppel Fb 2310 "Bunte Gasse" Sockenwolle. 0,59€/m 10m Borte Webband Mittelalter/Larp 16mm Breit Schwarz/Silber. Halogen 230V Decken Einbaustrahler 230V Bajo & GU10 Lampen 5-15er Sets DIMMBAR. metre cotton poplin with small prancing horses black pink white, Edelstahl Ohrstecker Klebefläche 4/6/8mm 10/50 Stück Ohrbrissuren Ohrhaken, 4"x8" Sample Frosted Film Glass Home Bathroom Window Security Privacy #01, 1 Large Wedding Topper Hand made Gold Hearts and Wedding Rings. Cream Striped Grosgrain Ribbon 10mm wide Gold & Black Full 20m Roll.Cup Cake Toppers 12 x 2" Mixing Set 2 Christmas Edible Icing, 3 x strings 6mm Sparkling chromatic coloured glass cube beads, Tim Holtz Alphanumeric Tiny Type Lower Set of 146 dies NEW* Sizzix Thinlits, MUFFLER MADE FOR BRIGGS STRATTON & JOHN DEERE #s 298830 394569 394569S AM39327, SCANIA R SERIES WHITE TYRE TIRE MARKER PAINT PEN WATERPROOF. Free UK P&P McCalls Cosplay Ladies Sewing Pattern 2091 Red Reign Costum.... TISSU COTON 35x30cms,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben

Theme: : Religious: Main Stone: : Diamond, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : TT8102. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Prints made with LOVE. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Herstellungsland und -region: : Unbekannt: Alter: : 2000 bis jetzt, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Belt. Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : 4SET-553, Character Family: : Warhammer 40k: Space Marines: Recommended Age Range: : 14 years old and up. MPN: : 37000-09SOLID: Country/Region of Manufacture: : China, Bachelorette Party Brides Glitter TiaraHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pattern/Style: : Dandi Annie: Modified Item: : No, Bel Étage Alore Glass Chandelier ShadeHuis. Type: : Replacement Chain: Model: : 73 DL, CHOOSE A STYLE 6 x HANDMADE COLOUR MINI PEGS SQUARE EMBELLISHMENTS CRAFT PHOTOSCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Fat Spanner Heavy Duty Pro - Double Ended - Pedal Spanner - 15mmSport en vakantie.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben

Baumwollkordel 3mm Baumwolle Kordel viele Farben, Creatieve hobby's, Naaien, Ondergoed, accessoires, Omboordsel, strengen

Telefon

Whatsapp