“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USACrafts, Beads & Jewelry Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Plastic , Size: : 7mm: Color: : Red , Hole Size: : 3mm: Shape: : Barrel , Brand: : The Beadery: Style: : Pearl , Country/Region of Manufacture: : United States: Metal: : No Metal , MPN: : 1651V132: Stone: : No Stone , UPC: : 843365104682 ,

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA
1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA
1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA
1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA
1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA

BULK 50 Snowflake charms antique silver tone SF16, PRYM Aufbügel Applikation rote Rose, 4M Easy-to-do Cross Stitch Ideal Craftwork kit for beginners and children 8 plu, Cream and Beige curtain fabric material for curtains and cushions... Dimensions Gold Collection Summer Bouquet Counted Cross Stitch Kit. Black Zip Gold Yellow Matt Metal Closed End 4 Medium Zipper Clothes 8" 16", Knitters Needles Long With Wide Eyes x 2. NEW BASEBALL Your Choice Design Cap Mitt Bat Homerun JOLEE'S 3D Stickers, Robert Kaufman Pokemon AOQ 72751 3 Red Pikachu Toss Cotton Fabric. Choice of Colours Quality Woven 5mm Candy Striped Ribbon by the metre. w/2Rings 6mmx7mm 925 Solid Sterling Silver Magnetic Clasp. ZeroWater 10-Cup Pitcher with 3 Replacement Filter and Free Water Quality Meter, #4182 4-3/8" Hollow Whale,Fish Embroidery Applique Patch, Caution Parts May Fall Off Car Sticker Funny Bumper JDM Sticker Vinyl Window. My Little Pony Ombre Rainbow Cotton Fabric Quilt Sewing Fat Quarter, 60w Dimmable Led Transformer Enlite EN-SC60-20. Easy Knit Girls Raglan Sleeve Boleros Knitting Pattern King Cole 4ply DK 4547, Flax Table Cloth 85x85cm Obrus Lniany. 16MM ROUND CLEAR PLASTIC RINGS CIRCLE O RINGS ART CR-1 BAGS/CRAFTS ETC.6 mm Thick MDF Wooden Name Letters Choice of Heights 10 cm to Large 60 cm. RJR Thimbleberries Flowers Leaves Lines Country Blue Red Fat Quarters #12D, 1M CHRISTMAS COLOURS DIAMANTE HEART BUCKLE RIBBON SET INCLUDING BOW FOR CAKES. Horse Mylar Reusable Stencil Airbrush Painting Art Craft DIY home, HAND KNITTED BABY HAT HELMET BIRTH TO 3 MONTH WHITE. POLYMER TON FIMO HEISHI KATSUKI PERLEN HANDGEMACHT SCHMUCK BASTELN /888, Decorations Sitting Rabbit / Hare Craft Shapes 2mm MDF Wood Embellishments, 45" 114cm cm Vintage design Sunflower Face Fabric 100% Fine Weave Cotton, ❤ Squirrel Charms ❤ Pack of 8 ❤ CRAFTING/JEWELLERY MAKING ❤ COMBINED P & P ❤, JB239 Mirror Pair Silver Beaded Scroll Designer Gray Sequin Appliques 6.5",

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Name der Abteilung: : Herren: Präzises Material: : 100% Baumwolle, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Minimalist Nude Color Multi Strand Wooden Necklace with Shiny Stones Beads(S573)Sieraden en horloges, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Autism Speaks is dedicated to promoting solutions, BIO Schnell-Entkalker Pulver Entkalkung für Wasserkocher Tab KaffeemaschinenHuishoudapparatuur. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Marke: : Forum Traiani ®: Form: : Quadratisch, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Besonderheit: : Bemalt: Produktart 2: : Figuren. 10 Charms Sandaletten 18x5mm Anhänger Schuh Farbe antiksilber #S217Creatieve hobby's. Herstellernummer: : nicht zutreffend: Größe: : 30x30cm, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Obstart: : Melone: Anzahl der Samen/Zwiebeln: : Bis 10, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : CANNON. Features: : Multipocket: Style: : Tote. Motiv 2: : Mond Sterne Nachthimmel: Farbe: : Blau. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Herstellungsland und -region: : Italien: Stil: : Senioren Hausschuhe.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA

1000 Red Pearl 7mm Mini Barrel Plastic Pony Beads Made in the USA, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp