“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib

Hippychick Bumkins Sleeved Bib, Pink Love BirdsBaby, Baby Feeding, Baby Bibs & Burp Cloths !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 696395159319 , ProductGroup: : Baby Product: EAN: : 0696395159319 , PartNumber: : BUMKSU740: Brand: : Hippychick , Model: : SU-740: MPN: : SU-740 , Manufacturer: : Hippychick: Binding: : Baby Product , Label: : Hippychick: ReleaseDate: : 2015-04-01 , Color: : Pink: Publisher: : Hippychick , ISBN: : Not Applicable , 。

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib
Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib

gray 1st Birthday boy cake smash bow tie suspenders outfit 12 mo Gold light bl. Bandana Burp Feeding Yellow Baby Dribble Bib Bibs Unicorn Rainbow Fabric, CARTER'S 4 PACK GIRLS BODYSUITS LONG SLEEVE NWT POLKA ~ANIMAL PRINT CUTE!. Derwentwater Designs Christmas Cross Stitch Card Kit Midwinter, Bridal Diamante Diamond Vintage Hair Head Band Bride 1920's Great Gatsby Tie UK. BABY CROCHET SHOES YOUR BABY'S NAME HANDMADE WOOL TRAINERS SNEAKERS, Loisirs Créatifs 5 mètres Cordon Coton Ciré 2mm MARRON Création bijoux, Hearts Embroidered Baby Beanie Hat Gift Personalised Name. 2020 FOREHEAD THERMOMETER STRIP FEVER BABY CHILD ADULT CHECK TEST TEMPERATURE, Blend Aloha Leafy foliage duck egg blue vintage retro style 100% cotton fabric. NEXT 3 Cute Little Boys Emergency Transport Long Sleeve Tops Size 3-6 Months NWT. Nuby 360 Degree No Spill Cup Mini Pack of 2. Embroidered Dining Table Cover Tablecloth Rectangle/Round/Square Theme Cloth New. Smocked A Lot Girls Polka Dot Bishop Dress Turkey Thanksgiving Orange Brown Fall, Aden & Anais Classic Dream Disney Cotton Muslin Baby Blanket The Lion King NEW. 6 Pack Tealight Candles Happy Birthday Vandko Spotlites, Hand Knitted Baby Booties/shoes With Heart Shaped Buttons And Bow 0-3 Months.3x Pram Tyres & 3x Tubes 12 1/2 X 2 1/4" LUX 4 KIDS Baby Style Zing XTS Red Kite. plaque de porte métal bébé dort garçon 27 X 19 cm environ angles arrondis réf 02, Princess Ciara On Board Personalised Girl Car Sign Child Gift 001. Baby Romper "I drink until I pass out like my Aunt " Funny Pass out sleep suit. 42 Red or Pink Rose Crystal Wedding Favor Bridal Shower Favor Party Favors. Dr Brown’s Natural Flow *Special Edition* Fall/Halloween Standard Bottle 8 oz, NWT Gymboree Girls Mod About Orange Blue Geo Print Leggings Size 4 5 6 7 & 12.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib

MENS ERAM BLACK LEATHER ANKLE BOOTS WITH SIDE ZIP SIZES 6-11 Kleding en accessoires, Occasion: : Any Occasion: Look: : Summer/Beach, KENWOOD SUPPORTO CESTELLO POLPA CENTRIFUGA MULTIPRO FDM FDP FDM78 FDM79 FDP60Huishoudapparatuur, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Transformers RID Robots in Disguise 2017 Combiner Force Dragstrip & WildbreakSpeelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Isolierungsart: : Hohlfiber Thermo Füllung mit 400gr/qm: Herstellernummer: : ka0010750, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : IXU27, Coding: : Required: Manufacturer Part Number: : 19500544PF, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Country of Manufacture: : United States: MPN: : BD22REMAD. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. GELENK GELENKSATZ ANTRIEBSWELLE RADSEITIG MAZDA 323 S 5 BA 1, Bremssystem: : Brembo: Herstellernummer: : P 50 126, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Length/Amount: : By the Yard: Brand: : FreeSpirit, Modified Item: : No: Width: : 22 to 44 inches. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : JJC.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib

Pink Love Birds Hippychick Bumkins Sleeved Bib, Baby, Babyvoeding, Slabbetjes

Telefon

Whatsapp