“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids CraftCrafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 8mm , Material: : Resin: Shape: : Round , Purpose: : Jewellery Making: Colour: : Black/White , Bead Type: : Plastic , 。

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft
8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft

15 NEW ASS LEAVES FLOWERS DIE CUT TOPPERS & CHRISTMAS WEDDING WHITE ANY COLOUR. 25mm White Plastic Straps Delrin Adjuster 3 Bar Slider Tri Glide Buckles 10pcs, Schnuller VR46 Turtle Dummy Set VR|46 Valentino Rossi. 6MM PALAZZO IRON PYRITE GEMSTONE LOVE HEART 6X6MM LOOSE BEADS 16" LOVE. Prismacolor Premier Dark Umber PB 61. white fit silver cross in black Pram pushchair fur hood trim, 18"X22" HELLO KITTY THOUGHTS OF LOVE TOSS SANRIO/SPRINGS CREATIVE FQ. Size 5T Carter's Boy's Puppy Dog Bulldog Fleece Footed Blanket Pajama Sleeper. Seahorse Silhouette Die Cut Cardstock 12 pc Cardmaking Scrapbook Embellishment. Delightful Daisies Baby Girl Shirt Shorts Outfit 4 Preemie and Newborn Sizes.. Gummiseil 5 mm Expanderseil weiß Seil Cord Expanderseil Kordel €1,05/m 5 Meter, Recaro Sommerbezug für Privia 95515B21404, BULK 50 LOVE charms silver plated tone M362, 128 Genuine Hexagon faceted White Topaz 11 mm, Birds 4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Craft Vintage Napkin Autumn Day.Self Adhesive Alphabet Capital Letters 1.25cm Gold & Silver. Hoffman Full Moon P4348 55S Charcoal Silver Spider Webs Cotton BTY, Jesse James Buttons Dress It Up HOLLY JOLLY CHRISTMAS 2478 Sew Craft Quilt. SERVIETTES EN PAPIER COCCINELLES TREFLES VICHY 40X40 .PAPER NAPKINS LADYBIRDS, Bertie's Bows Folk Birds with Hearts Print Grosgrain Ribbon 1m16mm Red Cream, 4423 SINGER SEWING MACHINE NEEDLE THREADER Talent 3321 3323 Heavy Duty 4411, Creative Expressions STICKY SPECKS 4 x A4 Sheets THOUSANDS of MICRO DOTS SPECA4, 4572 Mossdale Cygnet Truly Wool Rich Sock Yarn 4 Ply 100g, 2" x 9.8 ft Muslin Ribbon Antique Pink. 100 % Maulbeerseide Paisley grau/gold 110 cm breit Meterware.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Pack of 12 Gold & Silver Mini 10cm Trophies Sports Day Novelty Prizes N05 297Huis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Compatible Scale: : n/a: Bundle Listing: : No, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Country/Region of Manufacture: : Colombia: Size (Women's): : S. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Rieker. Alle definities van de staat bekijken : Cylindrée: : 1, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Chains & Sprockets. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, 30"18K GOLD FINISH ICED OUT LAB DIAMOND CUBAN LINK CHAIN NECKLACE 12mm 205gSieraden en horloges. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, SX Ø10mm Plug 400cc 99->02 [CR8EK] 3478 NeAuto's, FOR YAMAHA TMAX T-MAX 500 XP500AB XP500YL ZS AB 2007 2008 2009 IN TANK FUEL PUMPAuto, Größe: : 68-80: Marke: : Coolclub, Pattern: : Peter Rabbit & the autumn leaves: Material: : 260gsm Polyester or 300gsm Linen/Polyester effect, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Rarity: : Uncommon: Card Style: : Normal.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft

8mm Monochrome Black White Resin Stripe Plastic Round Beads Jewellery Kids Craft, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp