“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEUCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Form: : Quadrat: Material: : Perlmutt , Farbe: : Blass Apricot: Produktart: : 2-Loch-Knopf , Verpackungseinheit: : Paket , 。

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU
Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU

MR BADGER toy knitting pattern by GEORGINA MANVELL. WESTERN SADDLE HEADSTALL HORN CAP COPPER COLOR ROPE EDGE CONCHO 2-3/8" screwback. VW Camper Van B/W Cross Stitch Chart BUY 1 GET 1 HALF PRICE. Australian Patchwork & Quilting Magazine Choose from 9 issues full of Patterns, LIBERTY OF LONDON Red Claire Aude Tana Lawn 100% Cotton fabric By the 1/2 Yard. Wholesale Lot 144 Spools ALL PURPOSE THREAD 100% Polyester 12 each of 12 colors, Birds box birdbox tree Shabby Chic Rustic Stencil Vintage style A4 297x210mm de4. Round Leather Cord Rough Finish Dark Brown 2.5mm 1m Length A77/4, 1/2 Yard RJR Fabrics Apple Hill Farm Gears Yellow 100% Cotton Kids Quilts 2424-1, 15 x Assorted Baby Hedgehog Wooden Craft Buttons 18mm 25mm, Blume Schneiden Sterben Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablon. Silva Schneider KL-T 2200 DIGITAL-Wasserkocher Edelstahl 1,7 L 2200 Watt, DOUBLE STEMS OF ARTIFICIAL FROSTED BERRIES CRAFTS/FLOWER/CAKE DECORATING. Legacy Star Quilt Block of the Month JoAnn Quilt Kits. 26" Giant Phalaenopsis Orchid Silk Flower Arrangement Orchid. CHROME LEATHER HOLE PUNCHER Revolving Punch Pliers Punch Leather Belt Holes Tool, 5 x A4 sheets quality Low shed Fixed Glitter card 250 gsm DISCONTINUED STOCK.LED Modul flach 230V 6W Kaltweiss Lampe Einbaustrahler GU10 MR16 Ø50mm. Naturescape Landscape Ivory Marble Print by Northcott Cotton Fabric Per 1/2 Yd. Natural hair fan glaze brush set Royal & Langnickel. THANK YOU PARTY BAG STICKERS ANY AGE PERSONALISED GLOSS BIRTHDAY CAKE, 50-100 Handyband rosa Handyschlaufe mit Karabiner Handyanhänger Großmenge, Opti Reißverschluss 16cm lichtgrau nicht teilbar Metall Kugelgriff, Regency Natural Wooden Curtain Finial 30mm RF30 NAT#25R477. Quickutz "REV 0318-S Revolution Die "Colored Pencils" DISCONTINUED,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU

WOMENS FASHION JACKET LONG SLEEVES HAND FIXED SILVER STUDS PURE REAL LEATHERKleding en accessoires. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Colour Your Own ChristmasXmas StockingBaubleSnowmanTree & 4x PensHuis, Product Type: : Patches: Country/Region of Manufacture: : United States. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Antique Style Decorative Wine Cellar Key Skeleton Keys Wall Decor Winery VintnerTuin en terras, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Type: : Headset - Threaded: Modified Item: : No. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Length: : Calf Length: Size Type: : Regular. Occasion: : Little Black Dress: Main Colour: : Black. All Balls Steering Headstock Stem Bearing Kit For Honda CR 125R 1985 MotocrossAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Brand: : Fruit of the Loom: Pattern: : No Pattern, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Herstellungsland und -region: : Deutschland: Material: : Velours. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Country/Region of Manufacture: : United States: Features: : Semi-Permanent, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Hersteller: : SunSun: Nettogewicht in kg: : 0.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU

Perlmuttknöpfe Knopf Muschelknopf Muschel Knöpfe Blass Apricot 20,5x20,5x2mm NEU, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp