“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie BastelnBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : folia , Herstellernummer: : 520: EAN: : 4001868005202 ,

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln
3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln
3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln
3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln

2 Meters Cork Ribbon String Cord for Wedding Party Gift Wrapping Crafts DIY, Grifiti Band Joes X Cross Style 12" 5 Pack Silicone Replace Rubber Elastic. Leach's 6D #166 c.1935 Vintage Patterns Sweaters Sports Wear Knitting for Men, "Be Mine" Design Plus chart by Bent Creek. per 3 metres LL Berisford Grosgrain Ribbon R4102525-M, Schachenmayr Boston Mix 087 anthrazit color 100g Wolle 11.95 EUR pro 100 g, OATMEAL PLAIN TWILL 100% WOOL TWEED FABRIC MADE IN GREAT BRITAIN, 6 Gift basket charms antique silver tone FD182, Rivet Champagne 6 Piece Bathroom Accessory Set Accessories Toothbrush Holder. WHOLESALE 1.4KG BAG APPROX 2000 PEARL MIX COLOUR ROUND GLASS BEADS 8MM, In Loving Memory w/Pink Ribbon & Wings Personalized Vinyl Decal 6"H, 24 x Ribbed Silver or Gold Plated Necklace Cord End Tip Caps 10x8 mm C31, 2x Ultimate Spiderman 18" birthday party foil balloon Helium spider man balloons.FP Simplicity-8887-A Simplicity Sewing Pattern 8887 Free UK P&P. Nina Chen "Tulpenschaukel" Postkarte Grußkarte Tulpe Sammelkarte Postcrossing, 10 X NO 30 NAIL BACK UPHOLSTERY BUTTONS MADE USING YOUR FABRIC 12MM SHANK. Large Camo Cooler Bag LUCBJXSWLG. Ivory floral eyelash style lace trim Bridal Wedding tulle lace trim Per Yard90cm, ALPHABET LETTER letter "C" perfect gift TEA/ COFFE MUGS. Crad Craft Cot Collection and Display Box Template patterns on CD. Genuine OEM SPRING EXTENSION fits Simplicity Landlord 1692576 1692603 1692630. 30 THANK YOU ORDER MAILBOX 1.5 INCH LABELS ROUND STICKERS ENVELOPE SEALS. DISNEY CASTLE PRINCESS MICKEY MINNIE MOUSE PERSONALIZED T-SHIRT IRON ON TRANSFER.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln

Brand: : Stylejewelry: Base Metal: : Stainless Steel. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Tiefe: : 25 cm: Farbe: : Antikbraun. Playmobil Top Agents Advent Calendar 2018 with LED Super Weapon - 9263 - NEWSpeelgoed en spellen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), SEDGE GODDARD mouche SERENITY - qty/taille - dry fly fishing flies brown secheSport en vakantie, Passform: : Locker Sitzend: Material: : Viskose. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Audi A1 Antenne S1 Dachantenne original Antennenstab 80 Avant B4 RS2 B3 Coupe S2Auto. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Modifikationsbeschreibung: : keine: Schallbechermaterial: : Kunststoff. Non-Domestic Product: : No: Style: : T-Shirt, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Manufacturer Part Number: : 1008: Carpet/Floor Mat Type: : Floor Mat, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Zimmer: : Arbeitszimmer. Era: : Modern (1970-Now): Player: : Alexander Ovechkin.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln

3x Folia Prägefolie 19x30cm 3 Blatt Kupfer Kupferfolie Basteln, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Overig

Telefon

Whatsapp