“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch PatternCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Orenco Originals , Country/Region of Manufacture: : United States: Theme: : Flowers & Plants , UPC: : 0751499643383: Type: : Single Pattern , 。

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern
Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern
Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern
Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern

2 x London Big Ben Sticker Car Bike iPad Laptop Decal Luggage Travel UK #4213, The Exorcist # 10-8 x 10 Tee Shirt Iron On Transfer crochet, 10x 30cm DIY Wooden Arts Craft Sticks Candy Dowels Pole Rods White Birch Wood HG. 1x Canvas Royal Paris Illumination Sewing Craft Tool Hobby Art UK Bulk Filoro. Jesse James Buttons Dress It Up ~ Santa's Sleigh 2 Hole Sled Sew Craft Scrap, Universal thin metal die cut tool emboss Snowflake Christmas Ornament Winter XL3, Ikea BLANKSJÖN Blanksjon Bath Mat Medium Grey Home Bedroom 50x80cm. Blue 30L/12mm Nail Back Navy Chenille Velvet Fabric Covered Upholstery Buttons, 300 Multi C Clips For Making Loom Band Bracelets Loom Bands Accessories, beauty and the beast quote a4 glossy Print picture unframed, PEACH 3-6" Craft/Trim/Halloween/Costume/Fashion 36" OSTRICH FEATHER FRINGE. Construction Site Scenic Truck Cotton Fabric Wilmington Detour Ahead By The Yard, CURTAIN HOLD BACKS NEW curtain Tie Backs, 10mm schwarz 10m Gummiband flach Gummilitze Elastisches Band, 1440 Swarovski® NO HOTFIX STRASSSTEINE crystal SS14, Patt B HAND KNITTED ARAN MUG COSY IN VARIOUS COLOURS, 1/4 Comp-Badger Adptr wi Hole, Boat Automotive Upholstery Marine Vinyl Fabric Bright Red 30 Feet Outdoor 54"W. Fahne Erin go Bragh Hissflagge 60 x 90 cm Flagge. Lot 2Pcs Gold Trim Fringe Ribbon,Waves Embroidery Iron On Applique Patch.Disc Howlite Beads Strand of 140 Gemstone Beads, 1 STRANG HÄMATIT WÜRFEL 4x4x4 mm AURORA BOREALIS MULTICOLOR SCHMUCK BASTELN/250, Zweigart Ribbon Afghan 28 count Cross Stitch White or Cream 45" x 55" 1.2 yards. CRAFTS/TABLE RUNNER/WEDDING/VALENTINE'S 1m x 29cm BURGUNDY/GOLD DOTS ORGANZA. 2 Pelican Red replacement latches., Darice Bubble Bowl Clear Glass 8 Inches. Removed 2020-07-16 17:51:55.248, TAKUMI BAMBOO KNITTING NEEDLE SINGLE POINT 13 INCH # 8-5MM # 3012-8 BY CLOVER.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). 925 Sterling Silver Band Sizes 4-10Sieraden en horloges. Suppenschale 21 cm - Tric White - Arzberg - 49700-800001-15385Huis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 3. Alle definities van de staat bekijken : Model: : High Bay T5HO Ceiling Fixture. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fashioncraft, Ernie Ball 2726 Cobalt Guitar Strings Not Even Slinky 12 - 56Muziekinstrumenten. Type: : Spokes: Component Sub-Type: : Spokes. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Stilrichtung: : Fachliteratur: Herstellernummer: : 978-3-7417-3136-5, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Panache V-Lab Women Bib Cycling Shorts LARGE Road Bike Race Black HoundstoothSport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : material:: : nylon spandex, Brand: : Warrior: MPN: : Does Not Apply, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Material: : Carbon Fibre Composite: To Fit Make: : Kawasaki, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Pin Type: : 2 - Round Pins Spaced 3/4 inch on center.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern

Pink Flowers Blue Vase Still Life Francis Cadell Counted Cross Stitch Pattern, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Patronen, magazines voor borduren met de hand, Kruissteek

Telefon

Whatsapp