“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,Baby, Feeding, Bottle Feeding !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shipping:: : Free Shipping (In USA Only) , Type: : Bottle Brush: Handling Time:Product in USA: : 6-18 Hours of ment , Tax:US: : Tax Free: Tax:Outside the US: : The final price at checkout includes the import duties and taxes , International Shipping:: : UPS, USPS,FedEx,: Brand: : OXO , Seller:: : USA Seller , 。

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,
OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,

multi listing baby girls 3-6 months outfits sets dress coats build a bundle. 1 yard Sequin Applique Trim. NEW Philips Avent 3-9oz Anti-Colic Bottle with AirFree Vent Pink Edition. Floral Stencil Vintage Template Card making Paint Furniture Home Decor Craft FL3, NWT Flapdoodles Tie-Dye Romper Outfit 12M 18M, New fedora hat boys toddler child 3-5 yrs baby photo prop birthday. Schnullerkette mit Namen Marienkäfer Schnullerhalter Nuckelkette Farbwahl. 50 BÖHMISCHE GLASSCHLIFF PERLEN 3 MM ANTRAZIT METALLIC O9-16, Gymboree Butterfly Batik 3T 4T 5T Set Blue Swiss Dot Shorts & Top 2015. JUST ONE YOU BY CARTER'S INFANT 0-6 MONTHS RED ELF SLIPPERS CHRISTMAS NEW #16519. ANIMALS FOREST- Iron On Embroidered Patch "WILDLIFE" BIRDS ZOO, Bow Lunch and Dinner Set Plate Shimmer and Shine CAT-BS-5P4 5 Piece Breakfast. 18m Soft Touch Baby Girls Tutu Socks Spanish Style Frilly Organza Satin Bow NB. Country Side Mini Prints Linen Look Fabric Curtains Upholstery. for Football Fans Baby T-shirt Tees Me and My Daddy Love Sunderland White, Funny Embroidered Personalised Bib Baby Shower Gift My nappy's like my daddy ful. NEW Battery Door Case Lid Cap FOR Canon EOS 550D Rebel T2i Kiss X4, Personalised Gold Glitter 1st First Christmas Xmas Reindeers Baby Grow Bodysuit. Newborn 0-3 3-6 Months old Quilted Baby Boys All in One Romper Hooded Baby Grow, BATH & BODY WORKS SILVER GLITTER WINE BOTTLE SOAP HOLDER BUBBLES.New Carter's Girls 4 Pack Bib Black White Gold Elephant & Prints, brassiere bébé mixte tricotée main en france bleu ciel rayé blanche chaussons, Wall Stickers Earth Space Moon Planet Boys Bedroom Smashed Decal 3D Art. Ex Store Baby Boy 01 Little Dude Sleepsuits Babygrow Age Newborn & 12/18 Months, Silicone NUK Genius Baby Dummies BPA Free 0-6 Months 2 Count Blue, Toddler PUMA Suede 2 Straps Inf Sneaker Pick SZ/Color., Baby Vest-Baby Romper-Baby Bodysuit-100% Cotton I Listen Oasis With My Daddy.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,

Material: : Neoprene Rubber: Style: : Flip Flops. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 50 x personalised we tied the knot shot wedding bottle labels favour stickersHuis, Theme: : Vintage / Shabby Chic / Floral: Main Colour: : Blue, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Mens Womens Unisex Hand Dyed TIE DYE 100% COTTON 60s hippy S-XXXL T-shirt topKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Size: : Medium. Herstellernummer: : Nicht zutreffend: Kraftradtyp: : Moped- & Mokick, 77 01 475 841S2: Artikelnummer: : 37632, Gehäusetyp: : mit Gehäuse: Marke: : NTY. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Color: : Black/Brown: Size: : One Size, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Brand Type: : Aftermarket Branded: Country/Region of Manufacture: : Spain. Diametro: : 17: Altezza del pneumatico: : 50. Mommy/Daddy or Relative size t-shirt to Match the OutfitBaby, SPARKLE MESH - 5 COLOURS - MESH NET FABRIC - BRIDAL & COSTUMES - 150cm wideHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Bundle Listing: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,

OXO Tot Bottle Brush with Nipple Cleaner,, Baby, Babyvoeding, Flesvoeding, Flessenborstels

Telefon

Whatsapp