“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip Baby, Babyvoeding, Fopspeenkoorden, doosjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Blue , Brand: : Unbranded: Type: : Dummy Clip , EAN: : Does not apply , 。

Personalised Blue Mickey Mouse//Mummys Boy//Daddys Boy Beautiful Dummy Clip
Personalised Blue Mickey Mouse//Mummys Boy//Daddys Boy Beautiful Dummy Clip
Personalised Blue Mickey Mouse//Mummys Boy//Daddys Boy Beautiful Dummy Clip
Personalised Blue Mickey Mouse//Mummys Boy//Daddys Boy Beautiful Dummy Clip

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip

My Brest Friend Twins Plus Deluxe Nursing Pillow Green 0-12 Months. tommee tippee ultra bottles for new born BPA Free. Baby Bottle Buddy Collection Pink Bear. Emoji smiley face embroidery patch lace applique motif dance costume decor. Dreambaby Extraweiche Babylöffel Baby Löffel 2-er Pack G502 NEU, My Bendy Straw Cup in Pink/Purple Philips Avent 2-Pack 10 oz, Black Bathtub Mats Non Slip Mildew Resistant Extra Long Bath Tub Mat Nonslip Mat. 0-9 Months Clever Fox Yoga Sprout 5pc Bib and Sock Set, 6 Pcs/set Baby Bibs Toddlers Infant Cotton Waterproof Triangle Saliva Towel, Hawaiian Luau Alice Tea Party Pink Deluxe Fluffy Flamingo Hanging Decoration x 3. 4 Baby Boys Kids Carter's Bibs Waterproof Saliva Feeding Cotton Velcro Fastening, Pack of 2 MAM I Love Mummy and Daddy Soother Clip Blue Or Pink, Personalised Boys Lunch Bag REAL MADRID Insulated Football School Box AF109 BLUE. Sesame Street Elmo Pacifier Clip Attacher Perfect Condition New In Package, Bacati Playful Foxs 10 PC Crib Set Including Bumper Pad ORANGE/Grey Baby Boys, Carburetor Carb for Storm Responder 5500 generator. Months Baby Blanket with Neck Cushion Pram Crib Moses Basket Cot Boy & Girls 0.Taggie Options: Size Foxes Taggy Minky Blanket 45cm Personalised Backing, Mandaley Teak 22mm Wide Iron on Melamine Edging. prince embroidered frilly blue ribbon and lace white shawl boy gift luxurious. Pack n Play Playard Sheet Set 2 Pack 100% Jersey Knit Cotton Fitted Sheets Soft, 50" Pro Photo/Video Tripod With Case for Nikon Coolpix S4100 S3100. Padded Arms Gro Suit can be used with baby sleep Grobag - NEW Single Grosuit. Trio Carrozzina combi Seggiolino 3in1 Navicella Ovetto per auto . Passeggino,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Colortone-Gildan, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Montage-Hinweis: : WICKEY Bodenanker nicht im Lieferumfang enthalten: Herstellernummer: : 814074. Style: : Metal 1-Pack: Item model number: : 74541. To Fit: : Camera: Features: : Adjustable arm angle. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Genre: : Joaillerie: Matière: : Tige et fermoir très solide en Plaqué Or. Occasion: : Casual: Style: : Graphic Tee. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Land Rover 36mm Viscous Fan Spanner - Defender & Discovery 2 Td5Auto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Opmerkingen van verkoper: “These vest and tie sets are from our rental stock and are in great condition. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Timberland, Color: : Bronze: Style: : Micro Girl Short, Referenznummer(n) OEM: : ConStands Motorrad-Wippe Vorderrad Hinterrad Heber Garage. RJ148 CL1111 C32111 RJ051 B21111 PC40E RJ091 BL3112 BL2112, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, Non-Domestic Product: : No: Material: : card /foil, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : 60 Second Makeover Limited. 5pcs Large Gradient Shimmer Star Resin Pendant Charm- Kawaii Embellishment CraftCreatieve hobby's. Set of 2 Bride & Groom Wine Glasses Wedding Toast Bride Groom Anniversary FavorsHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip

Personalised Blue Mickey Mouse/Mummys Boy/Daddys Boy Beautiful Dummy Clip, Baby, Babyvoeding, Fopspeenkoorden, doosjes

Telefon

Whatsapp