“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White SeersuckerBaby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 0-6 Months , Color: : Blue: Modified Item: : No , Sleeve Length: : Sleeveless: Season: : Spring, Summer, Fall , Occasion: : Dressy, Everyday: Material: : 100% Cotton , Brand: : Mayoral: Pattern: : Striped , 。

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker
NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker

NEW PUMA Carson 2 Mermaid V Toddler Girls Training Shoes Pink/Gold SELECT SIZE. Baby all in one Welcome to the world body suit 3-5lb 5-8lb new born. London Fog Infant Boys Green & Navy Blue Snowsuit Size 12M 18M 24M. Pull bows Various Colours & Amounts 50 mm ribbon Width Weddings Partys Gifts, Baby Nursery Sleeping Bag 2.5 Tog 6-18 Months 100% Cotton Bear & Moon, Teal Self Feeding Spoon and Fork Set, BORDER COLLIE dog complete counted cross stitch sewing kit, DOUDOU PELUCHE ANE GRIS CAPPUCCINO BANDANA POIS NATTOU NEUF. NEW~CARTERS TODDLER BOY NAVY FIGHTER JET SUMMER FOOTED SLEEPER PAJAMAS 24 MONTHS. C39/1 Donut Shape Matt Frosted Grey Glass Bead 12mm Pack of 20, Body bébé Foot France Champions Fille personnalisé avec prénom au choix, GRAU. Lammfell Fußsack Lammfellfußsack ECHTE 100% Lammwolle Schlafsack .NATUR, DC Comics Girls Supergirl Batgirl Costumes Simplicity Sewing Pattern 1036, Baby Toddler Wipe Clean Bib Cover Feeding Dinner With a Pair Of Sucking Pad BS, Angelcare Baby Monitor Parant Unit Charger AC401 Replacement Part PA-07.515-DVAA. Summer Solstice New for 2018 Paper Piecing Judy Niemeyer Quilt Pattern. Girls' Tights with a ribbed finish by MP Beige, 3 Months Blue Carter's Boys' 3-Piece Blue "Penguin" Pant Set, Bears Day Out Camping Roasting Marshmallows 100% Cotton Fabric Flannel Brushed.Pack of 2 baby Hats in newborm, Nursery Baby Junior Toddler Anti Allergy Cot Bed,DUVET and Cot Pillow Set New, 2Kg Soy Wax 100% Pure Soya Wax Flakes for Candle Making Clean Burning No Soot, Britax Advocate Clicktight Convertible Car Seat Baby Child Safety 2018 Mosaic, TODDLER CONVERSE CANVAS 7J233 HI TOP NAVY/WHITE CASUAL BABY SHOE, Metal Wide Angle Lens Hood For lens For 40.5mm filter thread. NEW Baby Girls Outfit Size 6-9 Months Multi-Colored Flowers Dress Bodysuit, New TIMBERLAND Designer Baby Boys Long Sleeve T-Shirt,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker

To The Pub Reindeer Novelty Unisex Xmas Christmas Womens Mens Jumper 8-26Kleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Style: : Dangle Style Navel Jewelry: Length: : 10 mm. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Retro Wall Mounted Vintage Bottle Beer Opener Home Bar Pub Drink Novelty Gift UKVerzamelingen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Novelty. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Base Metal: : Brass Alloy. Modified Item: : No: Closure: : Pullover. Dogtooth Design Trainer Socks (3 PACK) (Size: 4-7)Kleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ENGEL. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Forever 21 Womens Skinny Stretch Slacks Pants L BlackKleding en accessoires, Girls Matilda Jane Camp MJC Sailboat Swim Bottom Size 6 NWTKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Model: : 1950 1975 2050 2075 2150 2175 2375. ISBN: : Does not apply: MPN: : 24-50000-031, Material: : Vinyl: Country/Region of Manufacture: : United States. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Does Not Apply.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker

NWT Infant Boy MAYORAL Bubble Size 4-6 months Light Blue White Seersucker, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Jumpsuits en rompers

Telefon

Whatsapp