“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron set

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron setBaby, Pushchairs, Prams & Accs., Pushchair & Pram Accessories !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bugaboo , Compatible Brand: : Bugaboo: Colour: : White , MPN: : Does Not Apply: Type: : Hood/Canopy , EAN: : Does not apply , 。

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood//sun canopy and Apron set
BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood//sun canopy and Apron set
BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood//sun canopy and Apron set

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron set

4.5 Ounce 6 Pack The First Years Take & Toss Snack Cups, Träumeland Bettset 7-teilig inkl Steppbettset Wickelauflage Krönchen blau NEU. Non-FR 11 H x 30 W Black Stage Curtain/Backdrop/Partition. BABY NEST POD COCOON normal size 0-6 m HIGH QUALITY round shape stars on grey. TWO iCANDY PEACH 1,2,3 FRONT WHEEL QUALITY BEARINGS MADE BY DUNLOP RUBBER SEALED. D00128 PREMIUM Grade Ultra Fine Glitter-Metallic Red, Mädchen Kleid Festkleid Pfirsich gr 86-116, Personalised Baby Vests Bodysuits for Boys Girls Born to Play for Wales, 100g King Cole Beaches DK Knitting Yarn Shade Beach Melba, Baby Boys Harry Potter Wizard Character Clothes Sleepsuits Bodysuits Outfit Top. Wechselscheibe weiss 20mm f Polaris Wechselring 6215, Gymboree Girls Navy Star Tutu Dress 2T NWT RETAIL $39.95, 8m Pack Of 3 Iron-on Hemming Tape Iron Fabric Wonder Web Roll Clothes Sewing. 2x T-Shirt Gr.86 H&M NEU 100% Baumwolle weiß rot Set Maus dünn baby sommer, Gloves Grip It Small Free Motion Quilting Sullivans. NATIVE JEFFERSON TODDLER SIZES TORCH RED/SHELL WHITE 13100100-6400, Gold Chrome Heat Transfer Vinyl HTV Roll T-Shirt 20" Iron On Heat Press DS04.My First Teddy Money Bank Blue Small, 50cm long fabric 4 flowers wide new Orla Kiely Summer Flower Stem Multi 45cm. Schubladen- und Schranksicherung mit Klebepads 15er-Set Kindersicherung. 6x Fujifilm X100F Schutzfolie klar Displayschutzfolie Folie dipos Displayfolie. Baby Gift Set Wooden Dummy Clip And Rattle Teether 2pcs handmade, ELECTRIC BEAN & DRY COFFEE GRINDER MIXER CRUSHER RED WITH CLEAR LID 150W. MAM Schnuller Original Silikon 6-16 Monate Animal 4 Stück *Sonderedition*, Personalised comforter blanket bunny Teddy with little blanket Pink Blue White. Main seat Upper seat New Silver Cross Wave Simplicity car seat adaptors. Gymboree NEWBORN ESSENTIALS Blue Stripe Cotton Knit Sweater Hat NWT NB 0-3.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron set

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Metal Purity: : 925. Sleeve Length: : Short Sleeve: Theme: : vinly print, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Heizstufen: : Stufenlos einstellbar: Farbe: : Rot, Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : 1. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, EAN: : 4001852058801: Hersteller: : Ritzenhoff. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : More Information: : Click Below for a Full Description. Optik: : Steampunk: Marke: : Queen of Darkness, Color: : Blues: Style: : Graphic Tee. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Herstellernummer: : 125601050: Gewicht: : bis 120kg, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Men's V-Neck T-Shirt LANDES DAILY 100% Cotton Made in USA Classic Solid WhiteKleding en accessoires. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Referenznummer(n) OE: : 8E0868243, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Bicone. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron set

BRAND NEW Bugaboo Buffalo Off White Extendable Hood/sun canopy and Apron set, Baby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens, combi's: access., Zonneschermen

Telefon

Whatsapp