“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Form: : Tropfen , Art: : Glasschliffperlen: Farbe: : Mix , Durchmesser: : 8 x 6 mm: Produktart: : Schmuckperlen für Kette Armband , Behandlung: : Undurchsichtig: Größe: : 8 - 8,9 mm , Stückzahl: : 150: Marke: : Markenlos , Angebotspaket: : Ja: Material: : Kristall , Oberfläche: : Glänzend: Schmuckteil: : Kristallschliffperlen , EAN: : Nicht zutreffend , 。

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3
150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3
150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3
150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3

SPOOL CAP Large 1 3/4" Brother PC8000 PC8200 PC8500 PC8895 PE100 PE150 PE180D. 150cms Wide Green Camouflage check leopard Printed Cotton Jersey 2 way stretch, 50 Karabiner Karabinerhaken gold 12 x 6 mm Verschluss Karabiner R81, Dritz Sewing 101 Sharp Hand Needles W/ Decorative Magnet-Assorted 10/Pkg. RJR Shiny Objects Precious Metals Fireworks Quilt Fabric Style 3479J-002 Silver, Red 100% Cotton 1/4" White Polka Dot Spot Fabric P/Mtr, 3mm 6mm Metal Stamps ImpressArt Border and Texture Design Metal Stamping. Denyse Schmidt PWDS150 Ludlow Sparse Floral Dogwood Cotton Fabric By Yd. 10 OZONE PLATES FOR ALPINE ECOQUEST LIVING AIR PURIFIER, Bright Pink 8mm Faceted Round Beads 500pc USA craft kids school church fun, Moda Provencal Flowing Floral 21737 17  100% cotton Fabric Patchwork Quilting. *MEN DON'T LISTEN* METAL SIGN 8X12 MAN CAVE FUNNY BAR PUB HAPPY HOUR GARAGE, Wooden Round Disc Donut Spacer Beads 10mm Dark Grey W57 200 30g, Milano Marble Almond cream Fibre Naturelle Cut Velvet Curtain/Upholstery Fabric.38cm Christmas Decorative Wire Star with 30 LED's, 10021-4 STRUKTURIERTE WALZEN AUS 925-er SILBER 9x3,5 MM. 23" X 44" Panel Chickens Hens Chicks Farm Animals Country Cotton Fabric D761.31, Wood Frame Grey & White Round Wall Clock Modern Minimalist Scandi Design 33cm, 1 Charm Bracelet Dangle Bead Connectors 4 10 or 40 x Silver Plated Bails. Ahoy Me Hearties 1433-12 Anchors Moda Fabrics Janet Clare Priced Per ½ Yard, Wandregal 50x20 cm Holzregalboden silbern Wandprofil Klemmleiste LINO19 silbern.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Schiesser. Marke: : Digni: Farbe: : Mehrfarbig. Faber-Castell Temperamatite A 2 Fori Con Serbatoio Sleeve Rosso-BluCreatieve hobby's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Rietze 51917 Volkswagen T5 Feuerwehr Neu-Isenburg 1:87 NEU + OVPSpeelgoed en spellen. Pottery Barn ETCHED GLASS BALL ORNAMENTS-SET OF 4-SMALL SIZE-NEW IN BOX-2 AVAILAHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. CARLTON long fancy seat tube transfer with double central "CC" portionSport en vakantie. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Weitere Artikelnummer: : 1223QLWMLAS, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gibraltar, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Cropped, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Yamaha FZ 09 2014 Steering Stem Nut SocketAuto's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Fiber Content: : Cotton: Length/Amount: : By the Half-Yard. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Ultimate Gift For Man 8820 Football Lap TrayHuis. Alle definities van de staat bekijken : Model: : DJI Mavic Air, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3

150 Böhmische Glasperlen 8mm Tropfen Glasschliff Bunt Kristall MODE X198#3, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp