“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons - LE2009Crafts, Sewing, Closures & Connectors !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Blue , Type: : Buttons: Brand: : Unbranded , Material: : Plastic: Age: : Contemporary (1981-Now) , MPN: : Does Not Apply: EAN: : Does not apply ,

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009
10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009
10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009
10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009
10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009

5 8.5x11 EcoSwift Brand Chipboard Cardboard Craft Scrapbook Scrapbooking Sheets, NELLYS 10 Stk Strassperlen/Shamballa ~6-7mm Perlen Beads versilbert filigran. Lansinoh Stay Dry Disposable Nursing Pads Natural Fit One Size Baby Care. NORDIC FOREST Scandi Scandinavian Nursery Childs Room Furniture Wall Stencil, 10mts SAGE GREEN HEAVY COTTON DRILL FABRIC UK PRODUCED 10mts FOR THIS PRICE!!!. pack of 2 Adjustable Length Washab with teat protector MAM Clip it Cover. Mini Daisy Novelty Buttons for Sewing Crafting Quilting 0.5" 1/2" 13mm 6 Colors, 5.95 EUR pro 100 g hatnut fitness 4-fädig 106 100g Sockenwolle. NHL Detroit Red Wings Littlest Fan Bib Baby Infant & Fanatics, Cotton Quilting Fabric #1502 "Little Leaf" Turquoise By The Yard, Build 3D Origami Yourself 300 Pre-folded 2.75" Thin Triangles Pieces, Nuby Prima orthodontic soothers bpa free Age 0-6m girls or boys colours, 20X14-18X13MM CHRYSOCOLLA GEMSTONE BRIOLETTE TEARDROP LOOSE BEADS 7.5", Julius Zöllner Nestchen 180 cm Waffelpiqué Grey TOP, durable and reusable stencil for DIY painting & crafts Keys #1. Pink and Green Dream Bear Swaddle Blanket/Baby Sleeping Bag/ Duvet Blue, Vintage Blues 5 Fat Eights Pack 100% Cotton Fabric Patchwork/Quilting/Craft, 50/56 Wolke silber Gr Alvi Baby Mäxchen Das Original 3-tlg, Vert Lot de 10 Boutons Rond à 2 trous de 15 mm.Stroller Liner Stroller Seat Pad Stroller Accessories Universal Strap Covers Set, MONACO von Katia CHICLE - 50 g / ca 11 110 m Wolle. Mountain Buggy Duet Tyres/Inner Tubes set of 4-10 x 2.0 with Slime Protection. Fryetts Beach Huts Blue Seaside Cotton Fabric Curtains Upholstery Quilting Craft. Cabbage Patch Kid Crochet Hat Wig Christmas White Infant Toddler Adult CPK. 24 Pieces MINI 2"x3" Bali Cats Die Cut Cats for Appliques BATIK Batiks. L5-02 8-10 MM BAMBUSKORALLE MÜNZEN STRANG, 5 x Paper party Napkins for Decoupage Cats With Fine Bone China Napkin Art, LOVE YOU Snow Boy paper piecing title premade scrapbook page Rhonda rm613art, 20" x 20 Yards Pellon Craft Fuse Stabilizer.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Tipo: : Da Parete. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Type: : ball toss game. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Main Colour: : Pink/ Black/ White: Brand: : Gola. Main Material: : 100% Polyester: Occasion: : Stylish look for daily wearing. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Herstellernummer: : D41149C: Weitere Artikelnummer: : D41149C /, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Präzises Material: : 100% Baumwolle: Besonderheiten: : graue Hundegrafik in einem rechteckigen Rahmen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Manufacturer Part Number: : DP22013VM2565: Placement on Vehicle: : Front, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Country/Region of Manufacture: : China: Brand: : Pusheen, Anzahl der Lichter: : 1 - 3: Angebotspaket: : Nein. : : 51 x 42 cm (BxT): Verarbeitung: : Gepolstert, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009

10 x 18mm Light Blue Feather Circle Centre Plastic Buttons LE2009, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knoppen

Telefon

Whatsapp