“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN Auto, motor: onderdelen, accessoires, Tuning, styling, Aangepaste verlichting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico - , Marca Auto: : Tutte le Marche: MPN: : Non applicabile , Scopo utilizzo: : Manutenzione ordinaria: EAN: : Non applicabile , 。

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN
LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN
LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN
LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN
LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN

Absperrhahn Kugelhahn PE-Rohr Schlauch für Tropfanlage Gartenbewässerung 16x16mm. Panda with Boombox Funny Car/Window JDM VW EURO Vinyl Decal Sticker. 3m Gummikordel 2,2mm Gummiband Hutgummi Gummilitze Expander elastisch schwarz. PERSONALISED Car mats *ANY TEXT EMBROIDERED Grandaughter Car gift Daughter, Recoil Pull Starter 497680 fits Toro 20478 20489 20490. LION WITH BAROQUE CROWN AND FRAME RARE NEW BATHROOM TOWELS EMBROIDERED BY LAURA, Großer Bogen Sticker Deko GLITZER STEINCHEN KRISTALL BUNT #213, Set Of 2 Plugs 2x Champion RJ8C Spark Plug Fast Despatch, 7 pc Choo Choo Train Happy Birthday Balloon Bouquet Party Decoration Boy Two 2nd. Because Focus Car/Van Windscreen Decal Sticker Ford 17 Colours 550mm, Vintage Retro Arcoroc ARC France Pyrex Smoked Glass Set of 4 Mugs Cups FUMÉ. 17 Colours 550mm Rusty as F*** Car/Van Windscreen Decal Sticker Banger RAT euro. Genuine Kawasaki 92022-2384 Washer. 2 X Philips Master PL-L 40W/835/4Pin 2G11 Light Lamp Bulb. Vintage Crochet PATTERNto make Flower Pot Holder Pad Hot Plate Mat HotPlateMats. ONE WIFE LIVID STICKERS DECAL GRAPHICS DEFENDER DISCOVERY RANGE ROVER SERIES 4X4, By 1/2 Yd Lavender Calico on White Quilting Cotton Nelson/Spectrix/4022 N195, Kariert Gold Carbon Folie 152 cm x 100 cm mit Luftkanäle KJ6303.California State Route 126 Sticker Decal R1200 Highway Sign. 5x Ventil PE-Rohr Kugelhahn Schlauch für Tropfanlage Gartenbewässerung 20x16mm. Amazing Husband Anniversary Luxury Champagne Greeting Card Hand-Finished Cards. YOU LOOK REALLY STUPID FUNNY CAR VAN 4X4 STICKER BUMPER WINDOW DECALEURO DRIFT, CafePress Yoga Instructor Mugs 11 oz Ceramic Mug 1458698562. TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR. echte 4mm Toolbag Werkzeug LEDER Lenker Tasche Rolle Harley Chopper ANTIK LEDER, 10 Pfoten 3cm rot Hund Katze Pfötchen Füße Fuß Fußspuren Aufkleber Tattoo Folie, 2 Pcs 72w 5" Led Work Spot Lights Flood Driving Drl Light Bull Bar Car Off Road. _ 50 Superhelle BLAUE Leds 5mm 12000mcd blau blue led Leuchtdiode inkl Zubehör _.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Prodotto: : D96093: Dettaglio Colore: : Grigio e Nero, Adult TV Show Mighty Morphin Power Rangers Ranger Costume Long Sleeve T-ShirtKleding en accessoires. Season: : All Seasons: Sleeve Length: : Short Sleeve. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Little Pony Style Cupcake Cup Cake Decorating Toppers Wrapper 12+12PCSHuis. 22 Crochet Hooks Needles Stitches Knitting Craft Case Crochet Set Case FreeColorCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pièce détachée: Numéro de pièce fabricant: : T129. French bulldog puppy Combi Cut and Fold Book Folding PATTERN ONLYCreatieve hobby's. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Room: : Home Office//Study, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Jeremiah Junction, Central Vacuum Hose 35' Vac Hose for Beam NutoneHuishoudapparatuur, WMF ☀ LÜNEBURG ☀ CROMARGAN☀ 1 Kuchengabel ☀ 15. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Style: : Full Finger: Model: : Decoy Glove, Stock Number: : MP6-21Z2-L18-050600111: Format: : Softcover, 48-50 Öko-TEX TechTex SpeedSport en vakantie. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Girls Clarks Little Glo First Shoes With Rabbit Design Kleding en accessoires. Mens Game Mode T-Shirt (Funny Fashion Gift Tee Design Novelty Gaming Geek Nerd)Kleding en accessoires, Mens ROCKFORD Comfort Fit Stretch Denim Jeans Black Stone Wash King Size 42 60Kleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, To Fit Make: : Honda: Manufacturer Part Number: : Does Not Apply.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN

LAMPADA KIT LED H4 6000K FULL CANBUS 8000 LM LUMEN, Auto, motor: onderdelen, accessoires, Tuning, styling, Aangepaste verlichting, HID-, Bi-Xenonsets

Telefon

Whatsapp