“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS Cameras & Photo, Replacement Parts & Tools, Digital Camera Parts !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Sony ,

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS
GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS
GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS
GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS
GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS

Black & White Stripe 4x6 4 x 6 Photo Album Holds 24 Goth Punk Emo Beetlejuice, 3 Piss 67 mm Filter Kit Uv Fdl Cpl, SUNWAYFOTO DMP-200R Rail Nodal Slide w Clamp Arca /RRS Compatible Sunway DMP-200. Westman Works State of Maryland Wooden Christmas Ornament Boxed Gift Handmade. Fujifilm Polaroid Toshiba 1GB SD Camera Memory Card Kingston Lexar PNY. Vivitar 46mm Multicoated UV Protective Filter. 2030 BABY BOY GIRL CARDIES & SWEATER DK 14.5-22" 36-56 VINTAGE KNITTING PATTERN. futurola cap white 11. Extreme Gear Compact Digital Camcorder SLR Camera Case Shoulder Bag NEW, Vtg 1 HANK 3 CUT LUSTER FINISH BLACK GLASS SEED BEADS 10/0 #060412z. Phottix Varos Pro M Multi Function Flash Shoe Umbrella Holder, Yongnuo YN-600 Lighting Kit 1200 LEDS Charger Batteries Remote Steve Kaeser, 21/4" Wide Red on Gold Jacquard Vestment Trim Cross In Celtic Scroll 3 Yards, Tamrac HooDoo 20 Backpack Kiwi, MAGMOD MagMask Standard Set, Crafter's Companion Gemini 5" x 7" Card Embossing Folder Spring Sky, 18 inch 2700K-5600K Dimmable Bi-Color Light Ring 60W L... Inkeltech Ring Light. Hard Travel Case for HP Sprocket Portable Photo Printer by co2CREA Red, Nursery Fabric 20 x 20 cm squares Great Value! Pink or Blue 8 Pieces.Yongnuo YN560TX LCD Wireless Flash Controller 3pcs YN560 IV Flash kit For Nikon. Balcar Five 7" White Diffuser Sock White Lightning Reflector Beauty Dish New, 2X ZOOM Lens FOR Canon EOS REBEL T3 T3I T4i T5I 10D Kiss XT D1000 60D XSI T2I, Camera Camcorder DSLR Hard Case Aluminum Foam Insert 24x12x6 Inches Equipment, Barn Door Honeycomb Grid Gel Set for Bowens Camera Stuido Flash Strobe Light, 2x HQRP Carbon Pre-Filters for Honeywell HPA HA Series Air Purifier 32002 33002. Yongnuo YN622C E-TTL Wireless Flash Controller for Canon EOS 5D 60D 500D, Case Logic TBC-404 Compact System/Hybrid Camera Case Black.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS

tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Modifizierter Artikel: : Nein: Herstellernummer: : 37754, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. MPN: : Does Not Apply: Modified Item: : No, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Team Woodwind Alto Saxophone Instrumental Solo Learn Play FABER Music BOOK & CDMuziekinstrumenten. MPN: : USM-SMAA0-50: Suited For: : Speaker/Amplifier. We believe that every person should have a decent. Einbauposition:: : Heckklappen Kofferraum Links und Rechts: Referenznummer(n) OEM: : 7S71N406A10AD. Reference OE/OEM Number: : Chrome Rear Bumper Sill Protector SSteel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Sohle: : Rubber: Obermaterial: : Echtleder, Marke: : ATG: Produktgruppe: : Karosserie, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : 64587. Non-Domestic Product: : No: Custom Bundle: : No, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1955 Bowman #98 Jim Gilliam Brooklyn Dodgers Baseball CardSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS

GENUINE SONY DSC-WX50 FRONT BACK CASE COVER REPAIR PARTS, Cameras & Photo, Replacement Parts & Tools, Digital Camera Parts

Telefon

Whatsapp