“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!Crafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : DRUM , Main Colour: : Various: Size (mm): : 8MM X 6MM ,

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!
x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!
x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!
x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!

Klebefolie Möbelfolie Blumen Fleur weiß grau Vintage Dekorfolie selbstklebend, Nadelspitzen kurz Knit Pro Symfonie auswechselb Größen 100 mm,Holz,versch. 25 TSCHECHISCHE KRISTALL PERLEN GLASPERLEN Schwarz AB 4mm Würfel X212. BULK 20 Wolf charms antique silver tone A646, Scrap Fabric Bundle 200gm Remnants Scraps & End of Rolls cotton polyester fabric. Anneau en silicone Fleur 43 mm pour hochet bébé Turquoise moyen. Opera Barock-Rahmen 24x30 cm bronze, Simplicity Karen Fleisch Misses Knit Dress Tunic & Top-12-14-16-18-20. David Fischhoff Grave Memorial Cross Flickering Tealight Special Mum & Dad 509, laverslace Delicate Lilac Pink Vintage Cotton Lace Trim 2cm Wedding Crafts, Mehndi Muslim Wedding Invitations Mandala Personalised Pack of 10. Shatterproof Acrylic Many Colours Set of 10 Star Shaped Crafting Mirrors.Mason`s "Christmas Village" Speiseteller 27 cm.. DUCK DYNASTY FACES SAYING TOSS FABRIC. Premium White Oat Seed by Eretz OR Grown Willamette Valley 8oz, Camelot Fabric Disney Pixar Toy Story Buzz Lightyear White HALF METRE. Caran D'Ache Museum Aquarelle Watercolour Pencils Green, Brown, Grey, Black, 14" x 12" Stencil FAST FREE SHIPPING US shipper US ARMY USA U.S, Quantum Art Beech Wood LIME Colour Table Top Display Easel 600mm 24" A3. 42" ~ Knitting Pattern Aran Round Neck Jacket/Cardigan Textured Blocks 32".

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!

Name der Abteilung: : Herren: Präzises Material: : 100% Baumwolle. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex - Male - Mens - Female - Ladies - Adult, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Type: : Candelabra: UPC: : 5027015011352, Features: : LED: Number of Items: : 10-50, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Food Grade Silicone Rubber, Character Family: : Toy Story: Series: : Marder, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, EAN: : 7640113015923: Material: : Edelstahl, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 9306. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : bikerapparelcompany, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Ergänzungsartikel/Ergänzende Info: : mit Dichtung: Gewicht [kg: : 3. EBC OE Front Brake Discs 296mm for Nissan Skyline R32 2, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. DG's Navy Trouser Available up to 38" Inside Leg LengthsKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Suitable For: : Wall. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Couleur: : Noir. MPN: : 1191-13: Type: : Leather Glover's Needle. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Philadelphia Phillies #2 MLB Team Logo Vinyl Decal Sticker Car Window WallHuis. Bright Christmas Tree 7 Inch Paper Plates 8 Pack Winter Party DecorationHuis, Produktart: : Tortenplatte: Modifizierter Artikel: : Nein, Qualité: : Bon état: Sous-type: : Booster.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!

x200 ACRYLIC PONY BEADS 8mm x 6mm YOU CHOOSE YOUR COLOUR or MIXED!!!, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp