“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN - COLOR #52 TART TO TANGOCrafts, Needlecrafts & Yarn, Yarn !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Cake , Color: : Multi-Color: Fiber Content: : 90% ACRYLIC/10% ALPACA , Brand: : Hobby Lobby: Country/Region of Manufacture: : Turkey , Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Accessories - Scarves, Accessories - Socks, Apparel/Textil, Baby/Toddler, Bedding, Blankets/Throws, Crafts, Crewel, Crochet: Weight: : 3 - DK/Light Worsted , UPC: : Does not apply , 。

SKEIN//CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO
SKEIN//CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO

PERLKNÜPF PINZETTE, Pink Beauty Fashionista Makeup Stylish Girly Fabric Printed by Spoonflower BTY, Adeline Cordet #1 c.1917 Vintage Filet Crochet Patterns. 50 Pc Lots Large Jewelry Display Hanging Cards Hang Tags Black & White USA Made. 3 Sheets SESAME STREET ELMO Numbers Scrapbook Stickers. 10 METER Borte Spitze Nichtelastisch Pink Silber 1cm elegante top mode, Pony Classic Pair Of Single Ended Knitting Pins 40cm x 7.5mm. Native Crafts B Fully Embroidered Iron On Patch Feather Southwestern, COOKWARE & VEGGIE PATCH Quilters Cotton Fabric Squares Panel sewing craft, Filzband *Dunkelgrau Meliert* 1,5 Meter 4 cm Breit 3432620. H669.PT Nickel Steel Pearl Head Pins in Tin 38mm 100pcs, Sealey Industrial High Velocity Three-Speed Orbital Drum Air Fan 20". Fryetts Seaside Beach Huts Kid's Novelty 100% Cotton Curtain Upholstery Fabric, Transparent Dark Blue Handmade Round Glass Beads 6mm Pack of 20 A28/3. Squirrel/Fox/Bird/Deer/Owl/Flower/Grass/Tree/Nursery Baby Kid Wall Sticker Decal. Makower Red Scandi Christmas Table Mats 100% Cotton Panel.ÖSEN/ Zwischenring Sterling silber 925 5mm 4 Stück. LED Wall Light 12W Up Down Wall Lights Lamp Uplighter Downlighter Indoor New, Reminisce Collection Kit ~ Winter Wonderland 12 x 12 Paper Crafting Kit, 35 ct Dove Blue Weeks Dye Works Hand-Dyed Linen Cross Stitch Fabric. Retro for him or her Novelty Funny Humorous Birthday Adult Greeting Card. Ivory bridal wedding sequins on floral lace Applique/ floral lace motif.By piece, 10mm/25mm Metallic Glitter Velvet Ribbon Trim Quality 100% Nylon Cards BU1279,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Duro. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hofstein, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Devault Enterprises, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Opmerkingen van verkoper: “They are not able to float. Style:140272 Color: 93090 Sport en vakantie, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Custom magnets large quantity: : From your artwork or we can design for you: 5" magnet. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Produkttyp: : Anlasser. 2 Stickers autocollant plaque immatriculation Auto : Xabia - ArmoiriesAuto's. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, AAA beautiful Female bangle Chinese Green jade hand-carved bracelet 54mm-65mmSieraden en horloges. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Anniversary Valentine's Day Wedding 3D Pop Up Greeting Card Birthday Thank you Huis, Type: : Medieval Sword: Blade Style: : Sword. ProductGroup: : Lighting: MPN: : Not Applicable. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Genre/ Theme: : Animation, Alle definities van de staat bekijken : Art & Umfang: : Einzelstück.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO

SKEIN/CAKE OF HB YARN BEE DEE-LISH BOUTIQUE YARN COLOR #52 TART TO TANGO, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp