“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATIONCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken :  ,

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION
5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION
5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION
5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION

:Eco Duo #1705: Undyed Baby Alpaca and Undyed Merino yarn Vanila Cascade Yarns. 10" Gothic Rag Doll Venus OR Vesper Independent Design SEWING PATTERN /Halloween. 5/10/25 WOODEN CHRISTMAS REINDEER STAG ELK BUTTONS XMAS 15MM CRAFTS CARDS. RABBIT GIRL Happy Love Friday Weekend Party Ec Condren Erin Planner Stickers K17, Arts & Crafts 50-500g Heart Sprinkles Spangles mixed metallic colours choose, BSGL2 467372 umschaltbar mit 5er-Stutzen für BSGL2MOVE Bosch Bodendüse Nr., NEW 3.5oz BERNAT SATIN BABY YARN 1 Ombres-Little Ebony Black 100g, 10 Druckknöpfe 15mm mit Minipresse KOH-I-NOOR Druckknopf. 6x 60W R80 Reflector Incandescent Spot Light Bulb ES E27 Edison Screw Heat Lamp. Florartistry Celebrate Word Cutting Die FLOR17031. 10 RANDOM CHRISTMAS GORGEOUS FLATBACK CABOCHONS GLASS DOME NEW! FREE P&P. Pink Party Whistle Bridal Shower Hen Party. 6pc Raw Brass Nautical Cutty Sark Tall Sail Ships 4509. Replacement Bead to Refill Bean Bags Lounge Seat Chair Filler Polystyrene White, Sewkay Plus Tex 50 Thread Threads USA 2082 Green Gold 6,000 Yds,USA Made. 6" Inch Diameter x 1' foot Length or More Type M Any Size Copper Pipe/Tube 3/8", 102275 Halloween Icons New Steel Dies Set & Magnetic Storage Binder LITTLE B. CROCODILE LOT de 10 PINCES RONDES BRETELLE ATTACHE TÉTINE CLIP SUCETTE. 50-Yard White Creative Ideas Solid 3/8-Inch Grosgrain Ribbon.KitchenAid Electric Kettle & LED display Stainless Steel, Tibetan Silver Leaf Charms Qty 20 Pendants. Electric Candle Lamp W/Sensor Boxed 7"-Brass Plated, ERSATZ KNÖPFE KNOPFJEANSKNÖPFE METALLKNÖPFE NIETKNÖPFE PIRAT KINDER JEANS SKULL, 6 x Ivory Luxury Wedding Foam Rose Bud with Green Stems Flower Bouquet #18D135. ab29 Hindu Esoterik Yoga Buddha Aufnäher Bügelbild Applikation Om 7,8 x 7,8 cm. 7mm Small Black Satin Ribbon Bows Single Face 5 10 50 & 100 Craft Wedding. Pink and Aqua Cabochon Gems Pearls flatbacks for decoden crafts Gold. Plastic single adjusting side release buckles for 25 mm webbing AHF. Loralie Bee Happy 877 Yellow/Black Elegant Scroll Cotton Fabrc FREE US SHIPPING.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Number of Pieces: : 1: Main Colour: : black or white, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Printer Return Address Labels: Colour: : White. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Includes: : One Mask with Attached Horns & Thick Lace: Material: : Faux Leather, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Main Color: : Silver With Pearl: Metal Purity: :. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Lifestyle;Retro: MPN: : H8G2L-2121. Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : BF14, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, MPN: : vzr147856: Modified Item: : No, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Wunderschöner großer " Indischer Diener " mit Schale Dekoration Dekofigur 30 cmHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, SR03-EN034 Mischief of the Gnomes 1st Edition Mint YuGiOh CardVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION

5 BRELOQUES COUTURES NEUF BIJOUX SCRAPBOOKING DECORATION, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp