“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRYCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : Does not apply , 。

BUTTERFLY  10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY
BUTTERFLY  10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY
BUTTERFLY  10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY
BUTTERFLY  10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY

Soft Linen Fabric Material curtains dress decor material Plain Red 140cm wide, Rhinestone Iron on Transfer Hot Fix Bling I'm Dreaming of a PINK Christmas, PENNY's PAPER DOLL FAMILY 12x12 Paper Collection Graphic 45 fs 8, Laugenpumpe Ablaufpumpe BSH 00096355 096355 AEG 899646402108 Quelle 00848648. Ocean "BEACH FUN" PATCH- Iron On Embroidered Applique Vacation Swimming. DimmschalterschwarzAMA PHILIPS HUE White Ambiance Fair Deckenleuchte inkl. Crendon BF/8659Red/White/Blue Union Jack Plastic Heart Button22mm 25 Pack, Dinosaur Towel Beach Bath 100% Cotton Large Kids Colour. 10 x Anhänger Blume ~ 50mm Farbe antiksilber #S102, Silverline Tap Connector Brass 3/4" Quick Connector Universal Garden Water Hose, 10 Skeleton Key Charms Miniatures Antique Bronze Tone Steampunk Findings 18mm.Strasssteine Glitzersteine Bastelsteine Dekosteine 504 Stk 6mm zum aufkleben, 41621 Art KnitPro KARBONZ Starter Set auswechselbare Karbon Rundstricknadeln. DIY Rhinestone Bleachers & bling Football mom Iron On Transfer 10x7 inches Bling, 12 Pc./ Dollhouse Birdhouse Models Kits Railroad METAL CORRUGATED ROOFING, Teelichthalter LUCCA mit Pantografie Dekor Paul Nagel Windlicht. 1 MTR GOLD DIAMOND ICE CRUSH VELVET FABRIC...58" WIDE SPECIAL OFFER £4.99, Eilat 9 inch Paper Plates. New Cool DISNEY TINKERBELL Iron-on Fabric Appliques ~ Iron ons. 70 Emoji Rainbow Multi Colour Smiley Face Adhesive Stickers Decals,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY

Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Closure: : Magnet: Handbag Size: : Small, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Republic of: Pattern: : Plymouth Turkey. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Eduard Brassin 1:48 - Bf 109g Gun Pods (tam)Speelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kadee, Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Buddha, Snow Skier Silhouettes Picture Frame ~ Black Metal Huis. Wall Stickers Tree Flower Kids Art Murals Decals Butterfly Vinyl Decors-D88Huis, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Vintage Millinery Flower Velvet 2 1/4"PerfectFor Hat Wedding & Hair SS Tan BrownClothing, 925 Sterling Silver Solid Open Heart BELCHER Chain Charm Bracelet B'Day GIFT BOXSieraden en horloges. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Referenznummer(n) OE: : Motordichtungssatz Reparatursatz. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Montage: : 6 Schrauben, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Manufacturer Part Number: : INTERA087921: Placement: : ALL. Teilehersteller/Anbieter: : VAN WEZEL: Referenznummer(n) OEM: : 1882263. Alle definities van de staat bekijken : Produkttyp: : Wasserkühler Motorkühler. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Material: : Glass: EAN: : 045544954358, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 6012358257436. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Wedding Cake Pillars.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY

BUTTERFLY 10 pcs COPPER ENAMELING BLANK new SOLID COPPER CRAFTS JEWELRY, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Overig

Telefon

Whatsapp