“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile in Creatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 812430013648 , Manufacturer: : Clear Scraps: Manufacturer Part Number: : CSSM12-MEXTI , Brand: : Clear Scraps: MPN: : CSSM12-MEXTI ,

Clear Scraps CSSM12-MEXTI  Stencils 12/"X12/"-Mexican Tile
Clear Scraps CSSM12-MEXTI  Stencils 12/"X12/"-Mexican Tile
Clear Scraps CSSM12-MEXTI  Stencils 12/"X12/"-Mexican Tile
Clear Scraps CSSM12-MEXTI  Stencils 12/"X12/"-Mexican Tile

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile

Shabby chic black feathered lace fringe Sewing/crafts/costume/corsetry, CROCHET PATTERN LADIES LARGE COLLAR CHUNKY CARDIGAN PATTERN 6 SIZES XS 5XL, Set of 4 Beautiful MARIA MOSS Watercolour Artist Designed Sewing Pattern Weights, Set Flower Stamp Batik Fabric B4880 Timeless Treasures Quilt Shop Quality. 0,14€/1Stk 29 Qualitäts Nähnadeln und Stopfnadel Sortiment mit Einfädler. Bioconvex Glass Lenses 38mm Double Convex Focal Length 100mm/10cm. 32-36 inch DIY decorations Wholesale copper chicken feathers covered 80-90 cm, Hunkydory Adorable Scorable ~ Once Upon a Twilight Edition ~ 24 Sheet Pack, Personalised Fish Fishing Word Art Print Great Gift Dad Son Mum Grandad Brother, SPIRAL CENTER SUN FINE PEWTER PENDANT CHARMS 10mm L x 21mm W x 2mm D 2PCS. 12 Inch Blusher Veils & Crafts UK 30 cm Wide Soft Tulle Netting for Millinery, 100 pcs Thank you Round Stickers Craft Gift Food Box Letter Labels /-n78-/. Druckknopfsetzer 12mm, Fabric Remnant Damson Price Per Metre Prestigious Textiles Classique, Hats Woman Hat Chocolate Candy Mold Red Ladies Girl Tea Party, DIE CUTTING ESSENTIALS MAGAZINE ISSUE 21 FREE DARLING DOILIES DIE AND STAMPS, bracelet collier 100 perles acrilique 4mm facette perle 4 mm creation bijoux. Replacement Mowers Steel Pan Seat for John Deere 120,140,300,312,314,317,400, bulk Weave Multi Coloured Loom Bands Pk 600 Tool in Sealed Pack New Clips. USS SHENANDOAH AD-26 Iron-On Morale Tactical Patch Naval Destroyer.Choice of Sizes HiyaHiya Interchangeable Needle Tip Adaptors. 100% Cashmere Kaschmir Lace Wolle Garn Kone Blau Nm.2/28 gezwirnt 650m/50g, Dad Plaids Windham Fabrics #51869-1 Red & Black Plaid Quilt Shop Quality Cotton, 4-way Mesh Stretch Spring Flowers Multi colors Lace Fabric 58" SHIP FROM USA, BOBBIN CASE Simplicity SA1100 SA1500 SA1600 SA2200 SW210 SW2145 Tacony S05 301Z, weiß 70x100cm weiß 10 Bogen folia 6801000 Fotokarton 300g/m². LEOPARD DUVET COVER BEDDING SET WILDLIFE ANIMAL CHEETAH YELLOW BLACK SPOT AFRICA. WHOLESALE 20 Bride Groom Couples Wedding Card Making Craft Embellishments set 2. 50 Czech Pressed Glass AB Emerald Green 7x3mm Flower Bead Caps Fits 5-7mm Beads*.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Width: : Up to 45'': Length/Amount: : By the Yard, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Modell: : Rauchmelder: Herstellernummer: : FMR4245. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Country/Region of Manufacture: : China: Main Stone Shape: : Heart/Flower. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Model/ Series: : GT: Sub-Type: : Handle Bars, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. SHIMANO BT-DN110-1 INTERNAL Di2 BATTERYSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Puma. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Variomatik Keilriemen für Peugeot Speedfight 50 1 2 AC LC - AntriebsriemenAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Theme: : WESTERN: Width: : Up to 45''.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile

Clear Scraps CSSM12-MEXTI Stencils 12"X12"-Mexican Tile, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen

Telefon

Whatsapp