“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy (3Pk)Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 847652017754 , Manufacturer: : Premier Yarns: Manufacturer Part Number: : 31-7 , Brand: : Premier Yarns: MPN: : 31-7 ,

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk
Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk
Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk
Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk

Childs Jumper with Dinosaur Motif Knitting Pattern MC010. 3 Part 15mm Heavy Duty Press Stud Screw Boat Caravan Secure Furniture Closure, Heavy Duty 2.0" BRASS Doming Dapping Block Metal Shaping Beading Jewellery etc, 20 X Steel Screw 3/8" for Camera Tripod QR Plate ideal for Manfrotto Sachtler, Pretty in Pink Quilts & More Quilting Pattern Book NEW. Atlanta Braves #10 MLB Team Logo Vinyl Decal Sticker Car Window Wall Cornhole, High Quality Plain Beige Chenille Fabric Woven Upholstery Cushion Sofa AF004. Jungle Zoo Mini Notepads Notebooks Girls Boys Party Bag Fillers, Lizard gecko wall art stencil,Strong,Reusable,Recyclable. 25 x Tapered Cork Bung Stopper Bottle 14mm x 11mm x 19mm size 3 Brand New. 4 Sterling Silver Fleur De Lis Leverbacks, Garbage Can Lid 10 Gallon Long Lasting Polyethylene Resin Trash Container Lid.Novelty Buttons new 7/8" TO 1 3/8" BAKER'S DELIGHT #9 14, Ladies I Have Arrived Baby Feeding Bib Gift, Marianne Creatables LR0325 BOW LARGE cutting die. 661 1681 741 451 BROTHER 360 BOBBIN WINDER #189773 M330, 681 751. 250W Töpferei Maschine Clay Shaping Tool Elektrische Keramik Werfen Arbeit 25CM. AKKU für SONY HDR CX-130EB CX-130ER CX-130ES CX-130EL CX-160 CX-160E, Wendy Knitting Pattern 5645 Ladies Super Chunky Jackets 32-42", Pfote mit Wunschname Katzenpfote Hundepfote Aufkleber, 40 Ösen mit Scheiben 5mm Goldfarben inkl Einschlagwerkzeug Lochwerkzeug, BY ANNIE PBASS1018 SOFT AND STABLE 100 POLY 18X58 BLACK,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Braun ThermoScan Ear Thermometer Probe Covers 200 Covers 1bx of 200Baby. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : LEGO, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Number of Items in Set: : 3 pcs or 4 pcs: Type: : Duvet Set, Alle definities van de staat bekijken : Accessories: : Mounting Brackets, Model: : SWIFTWATER ZS TECH VEST: Type: : FLY VEST AND BACK PACK. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Néons: Numéro de pièce fabricant: : Non applicable, Höhe [mm]: : 57 mm: Herstellernummer: : 75605154. Sub-Type: : Friction Plates: Intended Use: : Replacement Part, Manufacturer Colour: : Skydiver: Sleeve Type: : Short Sleeve, TANK TOP SHIRT SOMMER SPITZE TRANSPARENT ÄRMELLOS Stretch Träger Gr 36-38-40-42Kleding en accessoires, Womens Ankle Boots Ladies Chelsea High Top Casual Riding Elasticated Shoes SizeKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : MALOSSI. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk

Premier Yarns 31-7 Parfait Flavors Yarn-Rock Candy 3Pk, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp