“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93 Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Stecksstore , Country/Region of Manufacture: : United States: Model: : 1265-93 , Product: : Heart Blank Line 24 Snap Cap: MPN: : 1265-93 , Size: : 1": UPC: : 611138594813 , 。

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1/" 1265-93
Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1/" 1265-93
Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1/" 1265-93
Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1/" 1265-93

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93

Muster Punkte weiß marine Stoffe Meterware Stoff Viskose Blusenstoff, Handy Caddy HC-BLK 8"X11"X5"-Clear W/Black Trim. 185 Hotfix Strasssteine 5mm SS20 CRYSTAL AB zum Aufbügeln Rhinestones BEST 36, 5947ca 4 große honig-braun lackierte Kokosnussknöpfe mit zwei Schlitzen. Believe Wholesale Inspirational Message Charm Pendants C3150-10 20 Or 50PCs, Miyuki seed beads Met Variegated Blue Iris Drop 3.4mm Glass beads-28grams. 10 Stück Stegschnalle 20mm MESSING Rund Halfterschnalle Schnalle Schnallen. Medium Density Fiberboard 1 PC 1/4 X 24 X 48, Jolee's Boutique "Uncle Sam" Dimensional Stickers *Rare*. Easel Paper Roll 18" x 75' Kids Draw Art Craft Paint Refill Replacement NEW. Lycra Print Fabric for Dance & Activewear garments, Polycotton Fabric Wellies Umbrella Rainy Days Wellington Boots Craft Material. Replaces Bloomfield 8718-31 Pilot Light Green 125V, QUILTED FABRIC PU Waterproof 4oz 150CM wide BLACK WHITE NAVY Jackets Crafts.Housse de couette Paris saint Germain,parure de lit enfant Parure de Lit PSG, Card Embellishments Hearts Wedding Anniversary Knitted Love Topper Decoration. WandTattoo Wandsticker WandSpruch CAFE COFFEE KAFFEE KÜCHE kf01. Knopf Knöpfe 27 stück weiß 20 mm groß #2915#, Sega Mega Drive Out Run Retro Game Teen Glossy Print Wall Art A4 Poster Decor. 30g CRAFT CHILDRENS BEADS W500 600 x Christmas Mix Wooden Seed Beads 5 x 6 mm. 3 x 16" Fruit Shape Inflatable Foil Balloons Summer Beach Party Decoration, 50g Lake District Coniston Pale Blue marl knitting wool yarn 4 ply SOFT fluffy, Mathematics Template Shapes Drawing Drafting Template Stencil, Stoff Meterware verschiedene Farben 50 cm HILCO Baumwollstoff Baumwolle.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93

Garment Care: : Machine Washable: Colour: : Black, Alle definities van de staat bekijken : Artikel Zustand: : Neu mit Etikett, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Dichtung für Ölrohr für Briggs&Stratton Motor 257707Tuin en terras, MPN: : X62: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Griglia di ripresa bocchetta aria calda fredda canalizzazioni diffusore ariaHuishoudapparatuur, schwinn: : clunker: Brand: : Unbranded. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Herren Kapuzenpullover Sweatjacke Hoodie Sweatshirt Pullover BOLF 1A1 MotivKleding en accessoires, Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Produktgruppe: : Scheibenreinigung. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. LED Kennzeichenleuchte Hinten BMW E81 E87 F20 F21 F12 F13 F06 E89 63267193294Auto. Presta Schrader Valve Hand Pump Bicycle Cycle Road Racing Mountain Bike MiniSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Material: : Plastic: Style: : Cave Man or Woman Club. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Mygoodprice. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Bridal & Special Occasion. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 3 lbs Fire Agate Rough Stones From Mexico - Tumbling.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93

Lucky 7 Horseshoe Concho Snap Cap Silver 1" 1265-93, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking, Concho's

Telefon

Whatsapp