“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms BabyCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Modified Item: : No: Type: : Charms , MPN: : Does Not Apply: Material: : Tibetan Silver , Non-Domestic Product: : No: Colour: : Antique Silver , Custom Bundle: : No: Size: : 29mm x 24mm , Country/Region of Manufacture: : China: EAN: : Does not apply , 。

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby
4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby
4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby

PEIGNE 100 MAILLES POUR MACHINES à TRICOTER JAUGE 5. Carmel Super Glide Premium Tailors Chalk 12 Pieces in a Variety of Color. Favorite Authentique 12x12 Collection Kit, Sleeve~Trim~Collar Opts 10-22 Burda Style Pattern 6691 Ms Dress w/Seam Panel, Runde Glascabochons / Ø 8 mm 10 Stk. 5 x Tibetan Silver & Rhinestone BRIDE HEART 3D 16mm Charms Pendants Beads. Panasonic Lumix DMC-LX100 Digital Camera SYK0874 Eyecup Cap Replacement Part, 8pc 18mm Burnt Toast Brown Coffee Cream Suit Coat Cardigan Knitwear Button 4855. GLITTER HEAT TRANSFER VINYL HTV BY THE YARD 36" x 20" ROLL THREADART CRICUT. Metal plaque vintage retro style Cowboys guns decorative tin wall door bar sign. Pink Ballet Dance 3" 1.5" 75mm 38mm Grosgrain Ribbon. 10x Resin Kunstharz Cabochons Blumen zum Kleben Schmuck DIY Farbwahl 12mm. PRICARO Tischkarten "Verrückte Ostereier" 50 Stück. Hemline Soft Grip Pinking Shears 9in Multi Cut, Sample Marine Clear Vinyl 30 Gauge Supreme Double Clear Polished Boat 4" X 4", Chocolate Gum Paste Craft Shorts & Jacket Coat 2 Cavity Silicone Mold Fondant. Quad Bike/Birthday A4 Die Cut 3D Decoupage Sheet 051-572. Sterling Silver 14x18mm Faceted Oval Shape Bezel Gemstone Connectors 2 Pcs.Quedlinburger Restina Einlegegurken. 3.90 EUR/Meter pink weiss gepunktet Plisseeborte, MISPRINTED STRAWBERRY SHORTCAKE 100% COTTON FABRIC. 11.27 EUR pro 100 g Lana Grossa Big & Easy Condito 002 caribbean mix 150g Wolle, Master SB86 High Detail Control Side Feed Gravity Airbrush Set Kit Fine .2mm Tip. Perlenbox Perlen Box Sortierbox 16 Dosen Bastelzubehör BASTELN BEADSBOX B15, ANDREW NEW EMBROIDERED SEW IRON ON NAME PATCH 1-1/2 X3-1/2.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby

Style: : Playsuit: Garment Care: : Machine Washable, Colore principale: : grigio beige nero: Marca: : - Senza marca/Generico -. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Edelstahl Marinierspritze Bratenspritze Fleisch Gewürz Marinade Grill SpritzeHuis. Alle definities van de staat bekijken : Personalised: : Yes. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Seaguar Fluoro Premier - 25yd Spool - 50lbSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Anchor Patch Iron Sew On Sailor Fancy Dress Costume Hat Shirt Embroidered Badge, 1x Sommerreifen Kumho Ecowing ES01 KH27 205/60R16 96V XLAuto's. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : TRW, Brand: : Lobo Lures: Country/Region of Manufacture: : United States, 00 SCONTO 10% SACCA GOLA CUB779 ZAINETTO BORSA MARE ZAINO SPORT BACKPACKKleding en accessoires, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : 511647. Placement on Car: : Front: Brake Pad Size: : 137, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Ideal for easy wicking for votive candles. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Aarlotte Designs, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, League: : Minor Leagues: Season: : 1987.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby

4 Tibetan Silver Flying Stork Pendant Charms Baby, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp