“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms SteampunkCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Pendant , Type: : Charms: Bundle Listing: : No , MPN: : Does Not Apply: Colour: : Antique Bronze , Country/Region of Manufacture: : China: Brand: : Unbranded , Material: : Metal Alloy: Detail: : Lead & Nickel Free , Detail on both sides: : No: Size: : 16mm x 11mm , EAN: : Does not apply , 。

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk
10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk
10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk
10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk

American Crafts Minc Reactive Foil 12.25-inch-black 10' Roll 10 1225black. Knit Pro Symfonie Circular Needles 60cm x 2.25mm, création bijoux SC12849 5 Breloques Charm argenté Menottes Freedom 40x15mm. 2 MINI Peruvian Ceramic Halloween Red Cowl Grim Reaper Skull Beads DIY, 6/0 Perles de Rocailles en verre Transparent 4mm Fuchsia AB 20g, 15 Schnittmuster Mittelalter Gr.32-40. Colour Gold Latkan Dangles Tassel Saree Sari Blouse Dupatta Bridal Suit Latkans, Upholstery Fabric PINEAPPLE 3.0m Red Woven Design 300cm Zoffany Curtain, PACK 2 TEACUP MOUSE EMBELLISHMENTS TOPPERS FOR CARDS AND CRAFTS, New Quality Plain Duck Egg Velvet Pile On Soft Texture Upholstery Curtain Fabric, Silver Hanging Hamsa Evil Eye Home Decoration Glass Lucky Eye Talisman #5179, Moda SWEET TEA 5723 25 Denim Navy Blue Polka Dots SWEETWATER Quilt Fabric. STAR "50 STARS" STENCIL CRAFT PATTERN TEMPLATE PAINT CRAFT NEW 7.60" X 5.30". Party Balloon Number 9 Silver Betallic Megaloon 40” Mylar. Pack of 24 pcs Tosnail 3" x 3" Mini Canvas Panels Set, Ladies Cable Waistcoat sleeveless Cardigan KNITTING PATTERN Aran 32-46in 5400, Cedarwood Scented Essential Oil Tea Light Candles Scented Candles Tea Lights. LOT 40 PERLES INTERCALAIRES A ÉCRASER RONDES COULEUR NOIR, 30mm Brooch Pin Nickel Plated with 3 Holes 100 Pieces, Betz Weihnachtstischdecke Tischdecke Mittledecke 85x85 cm mit Stickerei Stern.SPOLE 320 YDS-ORIGINALE CUCIRINI TRE STELLE FILO IN PURO COTONE BIANCO TIT 16, Lipstick Iron-On or Sew-On Patch Badge Fabric Bag Clothes Embroidery Applique. Graines Potager Légumes Plantes 45 graines Graines de Poivron Winnie l'Ourson. Creative Imaginations MARINES 3d Epoxy Scrapbook Stickers. 20 2.5" Quilting Fabric Jelly Roll Gold "Dream Cotton" New Item!Buy It Now, BY THE YARD DRESS DECOR SILK Mint SOLID SHINY BRIDAL SATIN FABRIC. Anita's 3m satin ribbon reel Lemon Drop ANT 378306,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk

Louis Feraud Menuet Women's Beveled Butterfly Black Tortoise Sunglasses FranceClothing, Modifikationsbeschreibung: : Bedruckt mit Wunschname oder Stadt: Ärmelart: : Kurzarm. Size Type: : Regular: Cup Size: : One Size. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Model: : LA-NEX-CEF: MPN: : LANEXCEF. UPC:: : 0911587321856: Recommended Age Range: : 8 Years & older. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Hunter Drip Emitter HE-10-B Piercing Barb 1. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : SENZA MARCA/GENERICO, $198 Helen Kaminski XY Straw Wide100% Raffia Bowers Fedora Medium BrownKleding en accessoires. Type: : EXHAUST SILENCER: Cross Reference Klarius: : RN654P, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Menge: : 1, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : fk. Alle definities van de staat bekijken : Reference OE/OEM Number: : AUTEX: 654407, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Darth Vader The Empire Does Not Care About Your Stick Figure Family VINYL DECALHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk

10 Antique Bronze Bumble Bee Pendant Charms Steampunk, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp