“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart PatternCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Orenco Originals , Style: : picture, pillow, wall hanging, card: Country/Region of Manufacture: : United States , Theme: : Flowers & Plants: Model: : Orenco Originals , Type: : Single Pattern: MPN: : Does Not Apply , UPC: : 0769572898988 , 。

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern
Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern
Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern
Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern
Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern

m.Motiv. Patchworkstoff "Tossed Sweeties" by Loralie 50x110 cm 100%BW mehrfb. 2 x Miami Florida Vinyl Stickers Travel Luggage #7893 . strass transparent à incruster 5.5mm DIY Bijoux Loisirs 50 pcs env 5 grammes, 35 Designs Gothic Art Deco Fine Delicate LACE TRIM Sewing Ribbon Craft Dress, Computer Bag or Padded Briefcase Student Tote #547 Sewing Pattern Only gp547. iLiv Palladio Venetia Geometric/Swirl Upholstery Curtain FabricGranite. 2 Muschelscheiben Anhänger bemalt ca.50mm Perlen 7097. Braubach Rhein Marksburg Foto Magnet Germany 8 cm Reise Souvenir, 7.67 EUR pro 100 g Schachenmayr Lumio 022 anis 150g Wolle, Winter pattern snowflake green Christmas Bunting Banner 15 flags by PARTY DECOR, Dots5 Modern DOTS Optical Illusion Reusable Stencil A5 A4 A3 Craft Wall Decor. Ivory Cotton. Berries Birds Pretty Cushion Cover Fruit Sage Green Peach, MAPLEWOOD 22017 35 BROWN NORTHCOTT 100% Cotton Fabric priced by the 1/2 yard, Red and Black .. NEW Chef Miso Set of 4 Melamine Noodle Soup Bowls and Spoons. Island Batik 06/110 100% Cotton FQ/Metre Patchwork Quilting Makower.Dark Pink Rose of Sharon Lot of 10 Perennial RARE Hibiscus Tree FLOWER SEEDS, 2 x Wales Crest Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage #4242 , Going To Market 13" Quilt Farmers Plastic Canvas Pattern/Instructions Leaflet, Bridal Dress Embroidery Lace Applique Blossom Wedding Motif Beaded DIY Trim 1 PC. Japanese Cherry Flowers Craft Scrapbook Sakura Stickers DIY Album Decoration, NEEDLE THREADER Hook Brother QC1000 VE2200 VM5100 VQ2400. 12 Ozone Lite Air Purifier Light Bulb NEW Kill Odor Smoke Kill Bacteria TIO2. CORAL RED SILK STRING THREAD 0.35mm FOR STRINGING PEARLS & BEADS GRIFFIN SIZE 1, BABY BOYS NO 220 GIRLS ARAN CARDIGANS Knitting Pattern 20-28 " CHEST. Ariel Little Mermaid Mylar AIRRUSH Painting Wall Art Stencil.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern

Sub-Style: : Shirt Jumper Top: Occasion: : Casual, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. MPN: : CL_69223: Style: : Vintage/Retro. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Bundle Listing: : No: MPN: : HPKB0100, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Unit of Sale: : Single: Type: : Iron-On, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Sunrace Shifter Handlebar Top Mount Slm2T Friction Lh RH 5-6-7 Speed + CableSport en vakantie. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Federn Pulverbeschichtet: Drahtstärke Feder vorne: : Vorspannfeder 9. Alle definities van de staat bekijken : Model/ Series: : MX CR85 RB-3 4 Expert 2003-04. Part Manufacturer Number: : 1457429263: Manufacturer Part Number: : 1457429263, Fish Species: : Carp: Type: : Barbless Hooks. D'addario EXL115 Muta Corde per chitarra elettrica scalatura 11-49 Nickel WoundMuziekinstrumenten, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fancy Dress VIP. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Intended Use: : Modification/ Enhancement: Brand: : K&N, REFERENCE OE/OEM Numbers (-ALL-): : see below (item description) / siehe unten (Artikelbeschreibung): Reference OE/OEM Number (+009): : Electrolog - ALT6359sa, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Destiny HERO - Doom Lord LCGX-EN122 Common Yu-Gi-Oh Card (U) NewVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern

Art Nouveau Flower Leaves Design #15 Counted Cross Stitch Chart Pattern, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Patronen, magazines voor borduren met de hand, Kruissteek

Telefon

Whatsapp