“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRECreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Single Sided , Brand: : Oaktree: Width: : 63mm , 。

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE
Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE
Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE
Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE
Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE

Clover Tracing Wheel-Serrated Edge 480/W. Perfect Puppy Needle Minder. Customised diamond painting pen rainbow swirl. WINNIE THE POOH DISNEY TIGGER EEYORE PIGLET STICKERS BOTTLE CAPS SCOTCH TAPE, 1 Ernteschere Knipser Edelstahl Schmuckschere Bonsaischere Blattschneideschere. LADIES LONG SLEEVE SHIRT or JACKET PATTERN SM-XXL FF 8 STYLE McCALL'S #8960. Laser Fabric Crocodile Reflective Faux Leather Shiny Leatherette Craft Cloth New. OPEN TOE Free Motion Quilting Darning Foot Pfaff 1216,1217,1222,1222E&1229, #111 U-PICK 1 Assorted Vintage Unbranded Cotton Fabric, RAFFIA 23 COLOURS > 1m 100m LENGTH < Paper Gifts Ribbon Decorating Scrapbooks. Adapter per obiettivi Leica M Viso su fotocamera Sony E-Mount e Nex Adattatore. 1 7/8" x 2 1/2" Orange Blue Block Letterman's Letter C Felt Patch, Blanket Solid Teal Microfiber Flannel Fleece Plush Lightweight Soft Cozy Luxury. Girls Dolman Cardigan & Top Double Knitting Pattern King Cole Drifter DK 4451. Metal Sign 15x20cm Barn Owl We Don't Hoot small metal picture wall sign 8"x6". Disney's Chef Mickeys printed scrapbook page die cut set #1.PALLONCINO MYLAR CASTELLO delle PRINCIPESSE 66 x 88 cm Stampato sui 2 Lati. 2 Perlen Steinimitat bunt oval 18x25mm Perlen 7523, ANNE SOPHIE RUTSAERT*Postkarte*Geburtstag*Glückwünsche*besonderer Tag*14 x14cm*. Embroidered Quilt Block Panel "Steam Punk Nouveau" Pure Irish Linen Fabric, Wandtattoo Spiderman Wandaufkleber XXL Kinderzimmer Superheld Deko Poster W028, Small 12mm 20L Pink Pearlescent Polished 2 Hole Buttons Various Packs Z11. Wrendale Designs 20cm 'Awakening' Canvas. Zum Schneiden und Prägen We R Trim & Score Board mit Inch und cm-Einteilung, R25/22 Rose Gold Vermeil Butterfly Pendant Charm & Bail 8.5mm Pack of 1,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE

Inspired Silver Walking Horse Mom Pave Heart Charm BraceletSieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Pakistan. Design: : Foxy: Exact Colour: : Available in Multi & Teal, French Vintage Style Pressed White House Number Door plate metal sign plaque 1-9Huis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, MPN: : Does not apply: Manufacturer: : LEMOISTAR. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Vorbaulänge: : 40 mm: EAN: : 4717480161065, Alle definities van de staat bekijken : Anlass: : Schnee, Technische Infos: : hydraulisch: EAN: : Nicht zutreffend. Kupplungszug Komplett 101Octane für Derbi Senda 02-05 Gilera SMT. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Streamlight Vulcan 180 LED Firefighting Lantern H/W Charging Cable Sport en vakantie, Sleeve Type: : Long Sleeve: Material: : 80% ringspun cotton, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. ISBN: : Does not apply: Brand eBay: : bgs. Saison: : Weihnachten Winter Advent Xmas Christmas: Material: : Kunsstoff, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Theme: : Robots: Material: : Polycotton.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE

Sparkly Wired Christmas Ribbon 63mm Wide Red or Gold SOLD PER METRE, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp