“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbs

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbsBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Size: : Newborn 9.9lbs , Material: : 100% Cotton: Colour: : Pink Blue , Brand: : Mini Club: Sleeve Length: : Sleeveless , Exact Colour: : Pink Blue: Season: : All Seasons , Pattern: : Floral & Beach Theme: Occasion: : Casual , 。

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress /& Pants Floral Newborn 9.9lbs
BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress /& Pants Floral Newborn 9.9lbs
BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress /& Pants Floral Newborn 9.9lbs
BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress /& Pants Floral Newborn 9.9lbs

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbs

SWIGGIES Size 5,6,7,9,10 Boys Toddler Black Athletic Shoes SPECIAL. Gymboree NWT Ivory LITTLE BALLERINA ROSE BUDS DRESS BODYSUIT TOP 3 6 9 12 Months, 1000 pcs WOVEN GARMENT SEWING SIZE 12 LABELS in White w Black Letter Ship@US. Baby Boys Girls T-shirt T shirt Tees Cute Gift My Uncle Loves Me not Cars. Basic Comfort Ultimate Crib Sheet 94400-CO-DISC SUMMER INFANT, 2 Dosettes permanentes Ecopads pour toutes les machines Senseo, Easy-Grip Handle Colours Munchkin Deluxe Bottle And Teat Brush With Textured. Fly TWA To HOLLYWOOD LOS ANGELES Vintage Travel Poster A1,A2,A3,A4 Sizes. Toddler Girl's Size 5/6 Black NEW **Reef Kids Little Ahi Cuties Flip Flops, Cafe Curtain Minimalist Style Kitchen Half curtain Short Panel With Rod Pocket. Hartstrings Toddler Girls Heart Sweater Dress Valentine's Day!, Essstäbchen / Soba Bowl Wahl DOPPELGLÜCK Suppen-/Nudel-/Reisschale II. Daddy KEEP CALM and call Mommy Funny Baby Onesie or Tee Shirt PERFECT GIFT!, New York Yankees Garden Flag MLB Licensed 12.5" x 18" Briarwood Lane, MAXI-COSI Dana Baby Stroller Mosquito Insect Net Mesh White Shield Cover NEW.12MM MYSTIC AURA QUARTZ GEMSTONE MATTE TITANIUM GREY ROUND LOOSE BEADS 7", Pink Dr Brown's Soft Spout Toddler Cup with Handles. AKKU LADEGERÄT MICRO USB für JVC Everio GR-D725 E. Multiple Colors Pack N Play Satin Fitted Sheets,26" X 37.5" X 1 1/2" Black #2. Cushion Covers Luxury Large Soft Plain & Animal Skin Faux Fur Throw Blankets. Baby Boys Girls Spanish Romany Style Bow Knitted Jumper Top Pants Dress Romper. Sister 40th Birthday Card. Funny Police Baby Bodysuit Pre-Shrunk Cotton Snap-On Style Baby Bodysuit. Bows Waterproof Fleece Cosytoes Footmuff Universal Fit Pushchairs Pink Popcorn, Personalised Baby Bib Funny Gift Clothing Present My Daddy Loves Me not Hockey.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbs

Deluxe Santa Claus Black Boot Tops White Fur Christmas Santa Costume AccessoryKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. EAN: : 4037445138537: Stil: : Modern, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, Character Family: : Transformers: Era: : 2002-Now. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Venum Jogginghose Laser Evo - Schwarz Traininghose Freizeithose Herren S M L XLKleding en accessoires. MPN: : A6725: To Fit: : Acoustic Guitar, MPN: : Does Not Apply: Type: : Caliper - Side Pull, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Einzelteil-Art: : Ohrringe, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Model/ Series: : BEETLE/GHIA/KARMANN: Manufacturer: : Volkswagen, 5m x 8mm + Bracket & KeysSport en vakantie. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Sleeve Type: : 3/4 LENGTH SLEEVES: Season: : ANY. PC99-X80 Pioneer Vauxhall Vivaro 2004 On Steering Wheel Interface Adaptor LeadAuto, 1999-2003) Touring wagon low JDM car STICKERS Auto. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Verbrauch pro Lichtpunkt: : 1 Watt: Zimmer: : Sauna, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Colore principale: : Bianco: Modello: : Vedi descrizione. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbs

BNWT Mini Club Baby Girls Pink Blue Cotton Dress & Pants Floral Newborn 9.9lbs, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jurken

Telefon

Whatsapp