“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils

ARTEZA Professional Colored Pencils, Set of 72 Colors, Soft Wax-Based Cores, IdeCreatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does not apply , EAN: : Does not apply: ISBN: : Does not apply , Brand: : ARTEZA: UPC: : Does not apply , 。

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils
Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils

CL87FlowerYoYo-M Clover Flower Shape Quick YoYo Maker each. Halloween Orange Ribbon w Skeleton design 2.5in 25yds 90023w wreath decoration, Large Elephant Iron On Fabric Applique 10" Patch Jungle Asia Rain Forest, Engel Flügelperlen 20 mm Acryl 30-300 Stück transparent Basteln 2592, Greyhound racing dog stencils for etching glass craft hobby Christmas present, Riverdale Southside Serpents Embroidery Snake Patch South Side Embroidered Iron. Pink Purple Flower Cross Stitch A6 Card Kit Happy Birthday 60/65/70/75 Day Red. Woven Checked French 100% Linen 60" Designer Curtain Fabric. Pressed flowers garden tickseed pansy cosmos multicule cornflower maple foliage, Woll-Locken Leicester 50 g, 400 Hours Set of 2 Luminara Sea Mineral Mist Fragrance Pods 200 Hrs Ea, E Z Rub Ons Transfers RED FLOWERS II 5.5 x 9 inch BLUE B79. 2 Skeleton Keys Antiqued Silver Key Pendants Steampunk Findings Large 64mm. LED Wand Leuchte Wohn Zimmer Glas Lese Lampe satiniert Chrom Strahler beweglich, 20" bali batiks batik printed tye dye 100% cotton quilting patchwork fabric 44", 4 Lederriemen 35 x 2,5 cm ROT mit D-Ring Befestigungsriemen Fixierungsriemen. Personalised Wedding Bridal Party Hanger Vinyl Set Stickers DIY, Seabees Fabric Printed by Spoonflower BTY. Mixed Glass specialty beads over 1500 beads, DOBBY IS A FREE ELF BONE CHINA MUG COFFEE TEA CUP HARRY POTTER HOGWARTS HOUSE.10 Meter Stoff 1,40 m breit nur 2,45 pro Meter Streifen weiß gelb grau, 10 Organ 135x16 nw DPx16 SY3371 Sewing Needle Size 110/18. Gewebeplane Abdeckplane Abdeck Schutz Gewebe Plane 2 x 3 m 200 x 300 cm, 2 Pack Wire Wreath Frame Wire Wreath Making Rings Green for New Year Valentines. YKK Straps buckles kit 3/4" Plastic Buckle Side-Release Single Adjuster Webbing. 5 Servietten Herbst Vogelhaus Rotkehlchen Meisen Zaun Kürbis Serviettentechnik. 3"W 1 Yard Black Polyester Elastic Knit Sew Waist Short Tailor Supply Seamstress,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : "Handmade", De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Behrens. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Russia, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Clincher. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Sportswear Type: : Tracksuit: Style: : Tracksuit. MPN: : Does Not Apply: Pattern: : Floral, Alle definities van de staat bekijken : Placement on Vehicle: : Front, Herstellernummer: : 31469285: Produktgruppe: : Fahrwerksdämpfung. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Neckline: : V-Neck: Style: : Shift Dress, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Rear Lowering: : 30-75mm: Brand: : Stance+. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Suchcode: : GLASSCHALE AUF FUß: Tiefe: : cm, 2 Piece Geo Blue Stripes Reversible Solid Comforter+PillowCase Twin Bedding SetHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Era: : Modern (1970-Now): Team: : Arizona Coyotes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils

Soft Wax-Based Cores Set of 72 Colors Ide ARTEZA Professional Colored Pencils, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Potloden, houtskoolstiften

Telefon

Whatsapp