“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle

Tahki Yarns Cotton Classic Lite - #4922 PeriwinkleCrafts, Needlecrafts & Yarn, Yarn !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Fiber Content: : Cotton , Brand: : Tahki Yarns: Color: : Periwinkle , Unit of Sale: : each: UPC: : Does not apply ,

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle
Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle
Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle
Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle
Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle

Lava Perle Kugel silber metallic 4-10 mm 1 Strang #4543 BACATUS Edelstein, 100 Pack Pink Ribbon Official Breast Cancer Awareness Stickers Helmet Decals, Decorative Stencil Pattern Template Crafts Card Making Paint furniture Art TE343. Digital Camo Duck brand Duct Tape 1.88" x 10 yard Roll, 2pc Large Elna 220 240 320 340 520 540 620 660 eXperience Sew Fun SPOOL CAP, Panda Bear Grey & white 100% cotton fabric bundle 25cm x 25cm or FQ bundle, 4205_5 VERG 7 MM geschlossen 925er SILBER BINDERINGE, Baby DK Knitting Pattern Not the finished items KINGCOLE 5429 sizes 14-22in. 3 Yards cotton flower Lace Fit Wedding dress clothes Trim Sewing decoration 25mm. Knöpfe ♥♥ 2,20 cm 5 Stück ♥♥ TOTENKOPF SCHÄDEL Stiel Knopf 22 mm, Pink unicorn wink faux leather fabric sheet full or 1/2 sheet, 20 Ohrstecker antik Bronze mit 8 mm Klebepad, Heat Transfer Vinyl Letter Remover Vinyl Liftoff Adhesive. Small Vinca 6 Petal Flower Punch 3 Size to Pick From by Carl/Carla Floral Art. Packung 800 Schmucksteine Rund Ø5mm in 7 Farben plus Schmucksteinkleber. Sekonic Vintage Light Meter Film 35mm Enamel Pin, Antique Nickel Buckle Roller Bar 7/8" 21947-21. Sampson Natural Chenille Upholstery Fabric Italian cut by the yard sofa. Mikrowelle Hardware/Electronic Samsung NEU Samsung ME83X.Needlecraft Ala Mode NOS MINI EASTER CANDY HOLDERS S91-629 Plastic Canvas Kit. Wooden Orange Heart Shaped Buttons 20mm, Yankee Candle USA Rare Sweet Honeysuckle Wax Tart. NEW from Camelot fabrics Bird Song in Dark Aqua yard Little Birds, 2 Mind over matter charms antique silver tone M400. Customised Wine Bottle hearts stars Vinyl Sticker Personalised memory decal, Vintage French Scuba Diver find Cognac treasure Quilting Fabric Block. Bottle Green Sweatshirt fleece fabrics & Hoddies jersey,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle

Alle definities van de staat bekijken : Personalised: : Yes, Alimenti giocattolo per bambini in legno da staccare e ricomporre gioco didat. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. REPLIQUE BOITE PEUGEOT 404 BREAK POLICE DINKY TOYSSpeelgoed en spellen, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Ariat Western Belt Buckle Filigree Logo Rectangular Silver A37002Kleding en accessoires. Bundhöhe: : Mittel: Stil: : Freizeitshose. Chest Size: : PH10396BBSJ: Main Colour: : Black & Grey, Mehrstückpackung: : Nein: Stil: : Hipsters, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, 50 CALIBER AMPLIFIER HEAD VINYL AMP COVER (mesa016)Muziekinstrumenten, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Exact Length: : 39 inches: Number in Pack: : 1. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Herstellernummer: : 30881383: Produktgruppe: : Scheibenreinigung, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Sony Cybershot DSC-W520 LCD DISPLAY SCREEN MONITOR USA + Backlight UnitFoto en camera, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Brand: : Topps Heritage: Team: : Los Angeles Dodgers. 3X Destruction Of Destiny DP05-EN023 - Yugioh Yu Gi Oh.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle

Tahki Yarns Cotton Classic Lite #4922 Periwinkle, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp